قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهار آتش سوزی وسیع مراتع در استان قزوین

استان ها قزوینقزوین مسئولان امدادی و خدماتی استان قزوین موفق شدند بامداد روز جمعه آتش سوزی های وسیع در مراتع نقاط مختلف استان را مهار کنند.

مهار آتش سوزی وسیع مراتع در استان قزوین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین روز جمعه افزود: حوالی عصر روز پنجشنبه مراتع کوهین، آبیک و بوئین زهرا دچار آتش سوزی شد و نیروهای یگان حفاظت منبع طبیعی با همکاری دستگاه های خدماتی و امدادی برای مهار آن بسیج شدند.

علی اکبر اسداللهی با بیان اینکه مهار آتش سوزی تا ساعت سه بامداد امروز ادامه داشت، گفت: به علت تاریکی هوا برآورد دقیقی از میزان آتش سوزی ها به دست نیامده و نتیجه آن به زودی اعلام می شود.

وی به وسعت و گسترش آتش سوزی تا حوزه استان البرز اشاره کرد و گفت: با اینکه گسترش آتش سوزی ها به روستاهای استان البرز سرایت کرده بود، اما با کمک تیم مدیریت بحران استانداری از روند آن جلوگیری شد.

اسداللهی خاطرنشان کرد:  با اقدام به موقع و تلاش مضاعف عوامل امدادی و یگان حقاظت، این آتش سوزی ها خسارات جانی به دنبال نداشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین خاطرنشان کرد: افزایش دمای هوا و وزش بادهای گرم در مراتع دشت قزوین از مهمترین عوامل گسترش آتش در مراتع  است که از شهروندان تقاضا داریم نسبت به نکات رعایت نکات ایمنی اهتمام داشته باشند.

۶۰۱۲*۹۹۲۵

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha