قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| دستکاری قیمتی سهام فولاد مبارکه صحت ندارد

مدیر امور سهام و مجامع شرکت فولاد مبارکه گفت: اگر کسی ادعا می کند که قیمت سهام دست کاری می شود باید مدرکی ارائه کند که فرد حقیقی یا حقوقی مشخصی در حال دست کاری قیمت است و فقط با ارائه مدرک می توان چنین ادعایی را مطرح کرد.

فارس من| دستکاری قیمتی سهام فولاد مبارکه صحت ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  مهدی توانگر امروز   در پاسخ به پاسخ به شائبه دستکاری سهام فولاد مبارکه، با تکذیب چنین ادعایی اظهار کرد: در خصوص واگذاری سهام فولاد مبارکه از سوی دولت تا کنون هیچ آگهی و دستورالعملی صادر نشده و تاریخ و حتی قیمتی برای این عرضه در نظر گرفته نشده است و وقتی هیچ آگهی و تاریخی در رابطه با این معامله وجود ندارد، مطرح کردن چنین ادعایی منطقی نخواهد بود.

مدیر امور سهام و مجامع فولاد مبارکه همچنین ادامه داد: نماینده ایمیدرو نیز به عنوان سهامدار عمده فولاد مبارکه در مجمع عمومی این شرکت اظهار داشت که رایزنی ها برای لغو کردن این واگذاری در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: اگر کسی ادعا می کند که قیمت سهام دست کاری می شود باید مدرکی ارائه کند که فرد حقیقی یا حقوقی مشخصی در حال دست کاری قیمت است و فقط با ارائه مدرک می توان چنین ادعایی را مطرح کرد.

توانگر همچنین یادآور شد: اقبال سهامداران به فولاد مبارکه مثبت است و در حالی که امروز قیمت تئوریک بازگشایی پس از مجمع 399 تومان بود، به دلیل افزایش تقاضا، سهام فولاد در 412 تومان بازگشایی شد و 3 درصد رشد را تجربه کرد.

مدیر امور سهام و مجامع فولاد مبارکه  متذکر شد: در طی روزهای اخیر جو عمومی بازار سرمایه منفی بوده و فولاد مبارکه نیز به دلیل همین جو منفی، افت قیمتی را تجربه کرده است و نمی توان این افت را به دلیل خاصی نسبت داد.

وی تأکید کرد: همان گونه که در جلسه مجمع نیز مشخص بود، تعامل فولاد مبارکه با حقوقی های سهم بسیار مثبت بوده و این تعامل مثبت منجر به حمایت این شرکت ها از سهام فولاد مبارکه و نگهداری بلند مدت آن در سبد سهامشان شده است.

موضوع  کاهش قیمت سهام شرکت فولاد مبارکه در طی یک هفته اخیر و پس از ریزش عمومی بازار سرمایه به دلیل کاهش قیمت دلار، موجب نگرانی سهامداران این شرکت شده و یکی از سوژه های مردمی ثبت شده در سامانه «فارس من» با عنوان «دستکاری و پایین آوردن قیمت شرکت فولاد مبارکه قبل از واگذاری سهام مربوط به دولت بررسی شود» بوده است.

انتهای پیام/63086/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha