قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استارت افشيد قم براي ليگ دسته اول فوتبال ايران

سرمربي جديد نماينده فوتبال استان قم براي حضور در دوره جديد رقابت مدعيان صعود به مسابقات ليگ برتر فوتبال جوانان باشگاه هاي كشور معرفي شد.

استارت افشيد قم براي ليگ دسته اول فوتبال ايران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در شرایطی که تیم های فوتبال نوجوانان و جوانان قم باید در فصل 99 – 1398 مسابقات لیگ های برتر و دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به میدان بروند اما تعلل در معرفی کادر فنی این دو تیم موجب شد تا زمان نسبتا مفید زیادی برای آماده سازی این دو تیم از دست برود.

این در حالی است که وضعیت مالکیت هر دو تیم مشخص شده و به مجموعه افشید واگذار شده اما این مجموعه که گزینه هایی را برای هدایت این دو تیم در نظر داشت خیلی دیر به جمع بندی نهایی رسید تا زمان مناسب برای شروع تمرینات و برنامه های آماده سازی خود را نسبت به سایر رقبا هدر رفته ببیند.

موسی محمدی یکی از مربیان جوان فوتبال قم مدیریت باشگاه افشید را بر عهده دارد و در گفت وگو با سرمربی تیم های افشید در فصل جدید لیگ های نوجوانان و جوانان ایران انجام شده و انشاءالله هر دو تیم در فصل جدید رقابت های لیگ های پایه فوتبال ایران از اواخر شهریور ماه با آمادگی به میدان می روند.

بر همین اساس احسان کریمی مربی جوان فوتبال قم هدایت تیم افشید را در لیگ دسته اول جوانان باشگاه های کشور را بر عهده گرفت، مربی ای که حضور در رده های پایه تیم های صبا و سیاه جامگان را در کارنامه دارد و این تیم را از اواخر شهریور در راه صعود به لیگ برتر جوانان ایران هدایت می کند.

نماینده فوتبال قم در حالی گام به فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور می گذارد که در سال 1398 به دلیل کسب نتایج ضعیف از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کرد و حالا باید هر چه سریع تر تمرینات خود را آغاز کند تا دوباره با کسب نتایج مناسب به جایگاه اصلی خود بازگردد.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha