پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جوانان سمنانی «جهاد هنری» را معنا کردند

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: تمام فضاسازی های فرهنگی و هنری با رویکرد تخصصی سینمایی و با عنوان «جهاد هنری» انجام می شود.

جوانان سمنانی «جهاد هنری» را معنا کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید خجسته فر در سمنان اظهار کرد: مکانی که سال گذشته برای انجمن سینمای جوانان استان سمنان تحویل گرفتیم، با ساختمانی که امروز چند گالری داخل آن دیده می شود، تفاوت های زیادی داشت و همه این کارها جهادی انجام شد.

وی تصریح کرد: تمام کارهای ما در حوزه فضاسازی های فرهنگی و هنری با رویکرد تخصصی سینمایی ذیل فعالیتی با عنوان «جهاد هنری» انجام شده است.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان افزود: داوطلبان دارای تخصص در حوزه های مختلف با بودجه مختصری دور هم جمع می شوند و برای تقویت بخش هنری جامعه تلاش می کنند؛ در حالی که اگر فضاهای موجود را دست یک پیمانکار بدهند، میلیاردها تومان هزینه برمی دارد و امروز با مبلغ ناچیزی با کمک جوانان، فضاهای خوبی ساخته شده است.

اجرای 3 پروژه انجمن سینمای جوانان استان سمنان

خجسته فر با تأکید بر اینکه سه مرکز خانه هنرمندان دامغان و ساختمان های انجمن سینمای جوانان دامغان و سمنان ساخته شده است، اضافه کرد: این فضاها چیزی کمتر از فضاهای فرهنگی و هنری فاخر در مرکز کشور ندارد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه ها در مسیر جهاد هنری ساخته شده است، تصریح کرد: روحیه بالایی در فضاهای هنری زیر نظر انجمن سینمای جوانان استان سمنان وجود دارد.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان با بیان اینکه ارتباط تنگاتنگ و صمیمانه ای با رزمندگان دوران جبهه و جنگ داریم، اضافه کرد: این ارتباط در حوزه های تولید و جشنواره ها وجود دارد تا کمکی هم به حوزه های دیگر ارائه دهیم.

خجسته فر با تأکید بر اینکه دوره های ویژه ای برای بسیج دانشجویی مثل فیلم سازی برگزار کردیم، تصریح کرد: دوره تخصصی کارگردانی فیلم مستند در حال برگزاری است و با همکاری بسیج رسانه و بسیج هنرمندان استان سمنان، این دوره را برگزار می کنیم.

رسانه های خیلی به انجمن توجه ندارند

وی با تأکید بر اینکه متأسفانه رسانه های استان سمنان اساساً خیلی توجهی به انجمن سینمای جوانان استان سمنان ندارند، اضافه کرد: به خاطر همین ارتباط اندک است که گزاره هایی مثل غیرفعال بودن ما مطرح می شود که از زمین تا آسمان با واقعیت تفاوت دارد.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان افزود: اولین بار است که می بینیم یک خبرگزاری به ما برای دریافت خبر مراجعه می کند.

انتهای پیام/۷۵۰۳۵/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha