قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توطئه اقتصادی استکبار اقتدار بین المللی ایران را آشکار کرد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بزرگترین ثمره توطئه اقتصادی استکبار این بود که انقلاب اسلامی ایران انسجام ملی و اقتدار کشور را در صحنه بین الملل به منصه ظهور رساند و آشکار کرد.

توطئه اقتصادی استکبار اقتدار بین المللی ایران را آشکار کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمان، محمدمهدی زاهدی پنجشنبه شب در یادواره شهدای کارگر استان کرمان اظهار داشت: استکبار جهانی در دوره ترامپ تصمیم گرفت با خروج از برجام و تحریم های ظالمانه ضد حقوق بشری و ضد قوانین بین المللی ما را به سمتی ببرد که جز تسلیم چاره دیگری نداشته باشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از سوژه ها و سناریوهای آنها، تعطیلی صنایع ما و ایجاد رکود مطلق در شهرک های صنعتی بود اما جریان شهدای کارگری و جریان کارگری محکم ایستاد و علی رغم تنگناهای شدید مالی که بر کارخانه ها حاکم بود، مدیران آنها حاضر نشدند منافع ملی را زیر پا بگذارند و تولید کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه استکبار هر چه انتظار کشید که چه زمانی تولید می خوابد به عکس آن دید و به خصوص از زمانی که رهبری بحث رونق تولید را مطرح کردند، ملت ایران با انگیزه بیشتر به صحنه آمدند، اظهار کرد: درود به کارگران و تولیدکنندگان کشور که نه به استکبار گفتند.

زاهدی تصریح کرد: بزرگترین ثمره توطئه استکبار این بود که انقلاب اسلامی ایران انسجام ملی و اقتدار کشور را در صحنه بین الملل به منصه ظهور رساند و آشکار کرد و در سایه این انسجام و اقتدار در عرصه بین المللی توانستیم حرف بزنیم و در عرصه دفاعی توانستیم کارهایی بکنیم که همه را شگفت زده کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زدن پهباد آمریکایی در آسمان ایران را به جرأت می توان گفت که حتی کشورهایی مثل روسیه و چین هم چنین سابقه ای ندارند و حتی در ابرقدرت ها هم نشانه ای ندیدیم که اینگونه بایستند.

وی توقیف نفتکش انگلیسی را پیام دیگری از اقتدار کشور دانست و گفت: این اقدامات جریان مبارزه شهدا با استکبار و در ادامه همان راه بود و کار به جایی رسید آمریکا به ذلت افتاد و خواست جواب پهباد را بدهد اما فهمید با واکنش جدی نظام مواجه می شود و شوخی بردار نیست و به او پیام داد شد که با کوچکترین حرکت محکم می ایستیم.

زاهدی با بیان اینکه روح شهدا در این کشور حاکم است و در کنار آن منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: نفتکش انگلیسی را فرزندان غیور سپاه توقیف کردند پیام های متعدد آمد که آزاد کنید، اما دلاورمردان ما ایستادند و گفتند تخلف کرده و باید به تخلفش رسیدگی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انگلیس و آمریکا جزو ابرقدرت های دنیا هستند اما ناچار شدند در مقابل اقتدار کشورمان تسلیم شوند و این را مدیون شهدا هستیم.

انتهای پیام/3388/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha