قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۱۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۷ هزار شهید ترور، سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران است

معاون وزیر دادگستری وجود ۱۷ هزار شهید ترور را سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران دانست.

۱۷ هزار شهید ترور، سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ایلام، محمود عباسی معاون وزیر دادگستری عصر امروز در مراسم بزرگداشت هشتمین سالگرد شهادت داریوش رضایی نژاد در مسجد جامع آبدانان وجود ۱۷ هزار شهید ترور را سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: دکترین غالب بر جهان امروز، توسعه ترور و تزویر و بی عدالتی توسط سران و دولت های به ظاهر متمدن است که نظام مقدس جمهوری اسلامی با اهتزاز پرچم مقاومت و پایداری و شعار اجرای عدالت و پاسداری از ستم دیدگان عالم در مقابل این نگاه متوحش استکبار ایستاده است.

وی واژه ترور و تکفیر را مایه و علت اصلی نا امنی، جنگ و خونریزی در دنیا عنوان کرد و افزود: رئیس جمهور آمریکا با خروج بی دلیل از کنوانسیون های حقوق بشر و مخالفت و مناقشه با ملت های مستقل و راه اندازی جریان های تکفیری فضای عالم را ناامن و بشریت را با سوگ و نابسامانی های بزرگی روبرو کرده است.

معاون وزیر دادگستری با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری، تصریح کرد: هدایت های مقام معظم رهبری و خون پاک شهیدان مظلومی چون رضایی نژاد ساز و کارهای مستکبران شرق و غرب را به حاشیه رانده و با عزت جهانی و اقتدار نظامی و اشراف اطلاعاتی کلیه طرح های جهان سلطه را با شکست مواجه کرده است.

عباسی مردم استان ایلام را اسوه پایداری و مردانگی توصیف کرد و یادآور شد: مردم این استان، به خصوص آبدانان زادگاه شهید هسته ای کشور با مسائل و مشکلات سخت و طاقت فرسایی دست به گریبان هستند که به هیچ عنوان شایسته ی شأن و منزلت این مردم شریف نیست.

گفتنی است، در پایان این مراسم از تصویر و لوح یادبود شهید داریوش رضایی نژاد توسط معاون وزیر دادگستری و معاون عمرانی استاندار ایلام رونمایی شد.

انتهای پیام/9708

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha