قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارنظر عجیب وزیر مهاجرت مصر: هرکسی که در خارج از کشور، از حکومت انتقاد کند، سرش بریده می شود

وزیر مهاجرت مصر در اظهاراتی عجیب در جمع مصریان کانادا گفت که منتقدان حکومت مصر در خارج از این کشور «سرشان بریده می شود». مکرم در جمع مصریان مقیم کانادا گفت: هرکسی که از خارج درباره کشور ما صحبت کند (انتقاد کند)، چه اتفاقی برای او می افتد؟ وی سپس با دست گلوی خود را نشان داده و ادامه می دهد: سرش بریده می شود.

اظهارنظر عجیب وزیر مهاجرت مصر: هرکسی که در خارج از کشور، از حکومت انتقاد کند، سرش بریده می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وزیر مهاجرت مصر در اظهاراتی عجیب در جمع مصریان کانادا گفت که منتقدان حکومت مصر در خارج از این کشور «سرشان بریده می شود».

فیلمی از «نبیله مکرم» وزیر مهاجرت و مصریان خارج مصر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که وی را در حال تهدید آن دسته از منتقدان حکومت که در خارج از این کشور هستند، نشان می دهد.

به نوشته تارنمای خبری «میدل ایست آی»، مکرم در این ویدئو که در حال سخنرانی در جمع مصریان مقیم کاناداست، می گوید: هرکسی که از خارج درباره کشور ما صحبت کند (انتقاد کند)، چه اتفاقی برای او می افتد؟ وی سپس با دست گلوی خود را نشان داده و ادامه می دهد: سرش بریده می شود.

مکرم افزود: ما حتی یک کلمه درباره کشورمان را که از خارج اظهار شود، تحمل نخواهیم کرد.

این اظهارات عجیب وزیر مصری هجمه گسترده ای را از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال داشته و بسیاری از کاربران با برچسب کردن سفارت کشورهای مختلف به این ویدئو، تلاش کردن توجه آنان را به این سخنان جلب کنند.

مکرم با اظهار شگفتی از واکنش ها، در توجیه اظهارات خود با بیان اینکه سخنانش تحریف شده، گفت: ما به شدت از مردم خود مراقبت می کنیم. ما آن ها را تهدید نمی کنیم.

وی در عین حال تهدید دیگری کرد و گفت: مصری ها کسی را که کشورشان را هدف قرار دهد یا اظهارات منفی درباره مصر داشته باشد، تحمل نمی کنند.

این اظهارات وزیر مصری در حالی مطرح می شود که سال گذشته «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد عربستانی توسط تیمی از ماموران سعودی و به دستور محمد بن سلمان ولیعهد این کشور به قتل رسید.

خاشقچی که برای انجام امور کنسولی به کنسولگری عربستان در استانبول رفته بود، توسط ماموران سعودی دستگیر، مضروب و بدنش قطعه قطعه شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha