قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شمسایی: دوست ندارم شرمنده مردم ایران شوم

ورزش فوتبالتهران کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران گفت: من هیچ وقت دوست ندارم شرمنده مردم ایران شوم و تا زمانی که جان در بدن دارم برای شادی و خوشحالی آنها دست به هر کاری خواهم زد. با جرات می توانم بگویم وحید شمسایی بیشتر از گل هایی که در بازی های ملی به ثمر رساند گل هایش را از مردم گرفت.

شمسایی: دوست ندارم شرمنده مردم ایران شوم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «وحید شمسایی» روز پنج شنبه اظهار داشت: من قرار نیست جای کسی را در تیم ملی فوتسال بگیرم.

وی افزود: من در سال ۲۰۱۲ بنا به دلایلی از تیم ملی خداحافظی کردم، دلایلی که دوست ندارم درباره اش حرف بزنم. در برهه ای از زمان خودم نخواستم و زمانی نیز بر خی ها دوست نداشتند در تیم ملی فوتسال حضور داشته باشم.

شمسایی تصریح کرد: من همیشه گفته ام و باز تاکید می کنم دوست ندارم فضا برای جوانان با استعدادی که در فوتسال ایران حضور دارند تنگ شود و آنها باید در تیم ملی حضور داشته باشند تا پله های رشد و ترقی را پیموده و به مدارج بالا برسند.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران خاطرنشان کرد: فالکائو ستاره بزرگ فوتسال برزیل که ۶ سال بیشتر از من در بازی های ملی شرکت کرد با استفاده از بازی های ملی ضعیفی که فدراسیون فوتسال برزیل تدارک دید توانست رکورد بیشترین گل زده را که در اختیار من بود بگیرد و بسیاری درخواست کردند که شرایط مشابه ای برای من فراهم شود تا دوباره رکورد گل زنی را به ایران برگردانم.

وی تاکید کرد: من به پشتوانه مردم عزیزتر از جانم، فدراسیون فوتبال، کمیته فنی فوتسال و بسیاری از آدم های بزرگ تصمیم گرفتم تا در برخی از بازی های دوستانه شرکت کنم و بتوانم برای کشور عزیزم که عاشقانه آن را دوست دارم افتخاری دیگر را به دست آورم.

شمسایی ادامه داد: من هیچ وقت دوست ندارم شرمنده مرد ایران شوم و تا زمانی که جان در بدن دارم برای شادی و خوشحالی این عزیزان دست به هر کاری خواهم زد. با جرأت می توانم بگویم وحید شمسایی بیشتر از گل هایی که در بازی های ملی به ثمر رساند گل هایش را از مردم گرفت.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال در پایان گفت: همان طور که دوست عزیز و بزرگ فوتبال ایران گفت رکورد برای شکستن است و فقط هدف ما این است که این رکورد در اختیار یک ایرانی باشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha