قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثعلب های مورد استفاده در بستنی فروشی ها توقیف می شود

استان ها خراسان رضویمشهد طرح برخورد با آبمیوه فروشی و بستنی فروشی هایی که به صورت غیربهداشتی از ثعلب (پودر پایدار کننده) استفاده می کنند، در مشهد آغاز شده و مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

ثعلب های مورد استفاده در بستنی فروشی ها توقیف می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی روز پنجشنبه گفت: طرح ممنوعیت استفاده از ثعلب در بستنی فروشی ها و آبمیوه فروشی ها با همکاری کارشناسان بهداشت محیط مشهد و بازرسان اصناف در این شهر آغاز شده و در اولین مرحله تعدادی واحد عرضه بستنی و آبمیوه در هسته مرکزی شهر مورد بازرسی قرار گرفتند.
امید جلیلی افزود: طی بازرسی های انجام شده سه پرونده تخلف با موضوع تقلب و عدم رعایت مقررات صنفی و بهداشتی تشکیل و حدود یک کیلو ثعلب نیز توسط کارشناسان مرکز بهداشت ضبط شده است.
وی اظهار داشت: طبق قانون نظام صنفی و تعزیرات جکومتی در مواردی که بهداشت رعایت نشود و کیفیت شیرموز یا بستنی در پی استفاده از ثعلب تغییر کند، تخلف محرز است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
وی گفت: این طرح ۱۰ روزه تا اواخر هفته آینده ادامه دارد.
تعداد پرونده های وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی طی سه ماه امسال ۱۰ هزار و ۹۷۲ فقره و تعداد پرونده های مختومه ۱۰ هزار و ۲۸۳ فقره بوده است.
۷۵۰۵/۶۰۵۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha