قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قاچاق مرغ نداریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه مرغ به وفور در بازار وجود دارد، گفت: با توجه به قیمت مرغ در استان و استان های همجوار و تفاوت ناچیز بین آنها قاچاق مرغ در زنجان نداریم.

قاچاق مرغ نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ناصر فغفوری امروز در زنجان اظهار کرد: قیمت مرغ 12 هزار و 900 تومانی از سوی تهران ابلاغ شده است، البته در این موضوع آغاز قیمت ها از جوجه 2 هزار و 250 تومان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه هم اکنون شروع قیمت از جوجه یک روزه 3 هزار تومان است، تصریح کرد: منتهی در استان زنجان همکاری خوبی صورت گرفت و زنجان به قیمت 12 هزار و 900 تومان مرغ را عرضه کرد.

وی با اشاره به اینکه به علت عدم تأمین جوجه یک روزه 2 هزار و 250 تومانی استان ها با احتیاط در اجرای این طرح اقدام کردند، گفت: ما نیز در برنامه داریم که استان های همجوار نیز همین قیمت 12 هزار و 900 تومانی را رعایت کنند.

فغفوری با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت مرغ گرم در زنجان 13 هزار و 500 تومان است، افزود: در تلاش هستیم که با تأمین جوجه یک روزه 2 هزار و 250 تومانی به التهاب بازار مرغ پایان دهیم و آن را به 12 هزار و 900 تومان عرضه کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه امروز قیمت مرغ گرم در زنجان از استان های همجوار 200 تا 300 تومان پایین تر است، تصریح کرد: در این زمینه باید با استان های دیگر هماهنگ باشیم که البته تأکید استاندار زنجان این بوده است که حتی قیمت زنجان پایین تر از آنها نیز باشد.

وی با اشاره به اینکه با تفاوت قیمت 300 یا 200 تومانی امکان قاچاق مرغ به استان های دیگر وجود ندارد، اضافه کرد: در این گرمای تابستان که نگهداری مرغ مشکل است قاچاق آن به خاطر 300 تومان اتفاق نمی افتد و بنده این اطمینان را می دهم که قاچاق مرغ در زنجان وجود ندارد.

فغفوری با بیان اینکه فروکش التهاب بازار مرغ نیازمند هماهنگی بین استان های مختلف است، گفت: در این صورت نه قاچاقی خواهیم اشت و نه به مشکل توزیع برخواهیم خورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان همچنین درباره نیازهای مردم برای تهیه مرغ گرم نیز اظهار کرد: مرغ در بازار به وفور وجود دارد.

انتهای پیام/73005/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha