قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش شدید مرگ و میر جوانان آمریکایی

محققان در بررسی های خود دریافتند، نرخ مرگ و میر میان جوانان آمریکایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته که نشأت از مصرف الکل و مواد مخدر می گیرد.

افزایش شدید مرگ و میر جوانان آمریکایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی آماری جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر در بین جوانان آمریکایی افزایش یافته است. 

این بررسی که توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها صورت گرفته بیانگر آن است که از سال 2010 به بعد مرگ و میر میان افراد زیر 45 سال آمریکایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. 

به گفته کارشناسان علمی، مرگ و میر میان آمریکایی های سفیدپوست بیشتر از سایر نژادها شایع شده، اما به طور کلی میزان مرگ و میر در میان بزرگسالان جوان ایالات متحده در تمام نژادها افزایش یافته است.

به گفته متخصصان، شمار قابل توجهی از این روند صعودی مربوط به مصرف الکل، استعمال دخانیات و اوردزو در اثر مواد مخدر می شود. 

همچنین پیروی از سبک زندگی ناسالم، مانند مصرف غذاهای چرب، غذاهای فرآوری شده و عدم تحرک فیزیکی منجر به بروز چاقی و در پی آن بیماری های متعدد شده است. 

نتایج به دست آمده از جامعه آماری سی دی سی حکایت از آن دارد که  بحران مصرف بیش از حد مواد مخدر، همه جوانان آمریکایی (25-44 ساله) را به شدت تحت تاثیر قرار داده است، از جمله آمریکایی های اسپانیایی که بیشترین آسیب از این روند صعودی را شامل شده اند.

اندرو فینلون پژوهشگر ارشد در دانشگاه مریلند به وال استریت ژورنال گفته: افزایش قابل توجه مرگ و میر در میان تمام نژادها نشان می دهد که  نه تنها سفیدپوستان، بلکه تمام نژادها تحت تأثیر اپیدمی مواد مخدر قرار گرفته اند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha