قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع روزانه 8 تا 10 تن مرغ در سمنان/ کشتار دام در سمنان کاهش یافت

رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با بیان اینکه روزانه بین هشت تا 10 تن مرغ در سمنان توزیع می شود، گفت: میزان کشتار دام سبک و سنگین در کشتارگاه های سمنان کم شده است.

توزیع روزانه 8 تا 10 تن مرغ در سمنان/ کشتار دام در سمنان کاهش یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم ویژه در سمنان اظهار کرد: طبق اعلام نرخ دولتی، قیمت مرغ در بازار ثابت است و در شرایط فعلی با مشکل خاصی مواجه نیستیم و توزیع مرغ با روند طبیعی انجام می شود.

رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با تأکید بر اینکه مرغ با قیمت 12 هزار و 900 تومان مصوب سازمان تنظیم بازار در سمنان توزیع می شود، بیان کرد: مرغ با این قیمت به دست مصرف کننده می رسد.

ویژه با اشاره به اینکه مشکلی در زمینه توزیع مرغ با قیمت مصوب دولت در سمنان نداریم، اضافه کرد: میزان مرغ تا حدودی کم بوده اما جوابگوی نیاز بازار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه دو کشتارگاه مرغ در سمنان فعالیت خوبی دارند، تصریح کرد: روزانه بین هشت تا 10 تن توزیع مرغ در سمنان توزیع می شود.

رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان با اشاره به وضع بازار گوشت قرمز در سمنان، ادامه داد: میزان کشتار دام سبک و سنگین در کشتارگاه های شهر سمنان کم شده است.

ویژه با اشاره به اینکه خرید گوشت با قیمت کیلویی 95 تا 100 هزار تومان از عهده مردم خارج است، تصریح کرد: قدرت خرید مردم کم شده است و خیلی توان خرید گوشت قرمز را ندارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم خیلی گوشت گاوی و گوسفندی نمی خرند؛ زیرا قیمت آن بسیار بالا رفته است، عنوان کرد: با افزایش قیمت گوشت قرمز مردم بیشتر به سمت خرید مرغ روی آورده اند، چون دولتی است و به آن یارانه تعلق می گیرد.

رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان خاطرنشان کرد: امیدواریم قدرت خرید مردم افزایش پیدا کند؛ زیرا در این صورت بازار رونق پیدا می کند.

انتهای پیام/75035/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha