قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معمای حل نشده مرگ سیاوش ۱۲ ماهه در بیمارستان

وقتی گره کور پرونده مرگ مشکوک پسر یک ساله که در بیمارستان به خاطر ضربه مغزی فوت شده بود پس از ۸ سال باز نشد دیروز اولیای دم در دادگاه حاضر شدند و خواستند تا دیه فرزندشان از از صندوق بیت المال به آن ها پرداخت شود.

معمای حل نشده مرگ سیاوش ۱۲ ماهه در بیمارستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رکنا: بهمن ماه سال ۹۱ پسر یک ساله ای به نام سیاوش که به خاطر تب بالا در بیمارستانی در تهران بستری شده بود به طرز مشکوکی فوت شد. عوامل بیمارستان در گزارشی اعلام کرده بودند این بچه به خاطر ابتلا به بیماری ماکروزولیا که بیماری جنین سنگین وزن است فوت شده، ولی وقتی پزشکی قانونی علت فوت را ضربه مغزی اعلام کرد خانواده وی از عوامل بیمارستان شکایت کردند، ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدند.

با گذشت ۸ سال از این ماجرا آن ها دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار حاضرشدند و درخواست دریافت دیه از صندوق بیت المال را مطرح کردند.

پدر سیامک یکساله در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: پسرم یک سال و ۱۹ روز داشت او از قبل به بیماری ماکروزولیا مبتلا بود. آن روز پسرم تب کرده بود که او را به بیمارستان رساندیم، اما آن ها گفتند تب فرزندم بالاست و لازم است به بیمارستان مجهزتری منتقل شود.

ما پسرم را در بیمارستان مجهزی بستری کردیم. پزشکان از ما خواستند تا بیمارستان را ترک کنیم. همسرم اصرار کرد در بیمارستان بماند، اما آن ها گفتند در صورتی که فرزندم نیاز به خوردن شیر داشته باشد با ما تماس می گیرند. اما صبح روز بعد وقتی به بیمارستان رفتیم متوجه شدیم پسرم فوت شده است. ما فکر می کردیم پسرم به خاطر بیماری ماکروزولیا فوت شده، اما وقتی پزشکی قانونی علت فوت فرزند م را ضربه مغزی اعلام کرد شوکه شدیم. ما از عوامل بیمارستان شکایت کردیم، اما به هیچ نتیجه ای نرسیدیم. آن ها می گفتند نمی دانند چه اتفاقی در بیمارستان رخ داده که پسرم دچار ضربه مغزی شده است. حالا هفت سال از این ماجرا گذشته و ما خواستار دریافت دیه از صندوق بیت المال هستیم.

در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این درخواست اظهار نظر کنند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha