قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۸۰۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کامیونی با 6 هزار لیتر سوخت قاچاق در خوی توقیف شد

فرمانده انتظامی خوی گفت: ۶ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون در محور خوی-چایپاره کشف و ضبط شد.

کامیونی با 6 هزار لیتر سوخت قاچاق در خوی توقیف شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بیت الله پاشایی امروز در ارومیه در ارتباط با کشفیات انجام شده در خوی اظهار کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی محور خوی-چایپاره در حال کنترل رفت و آمد خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و دستور ایست به راننده می دهند.

وی با بیان اینکه پس از انتقال کامیون به کنار جاده، این دستگاه مورد بازرسی قرار می گیرد، افزود: در این بازرسی ۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط  و راننده این کامیون نیز به جرم حمل کالای قاچاق متهم شناخته و دستگیر می شود.

فرمانده انتظامی خوی در ادامه از بازرسی یک دستگاه اتوبوس مسافری توسط نیروهای انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی ایواوغلی -خوی خبر داده که در این بازرسی مقادیری کالای قاچاق به دست آمد.

وی عنوان کرد: از جمله کالاهای مکشوفه قاچاق از این اتوبوس ۶۰ عدد لنت ترمزخودرو، ۳۶ ثوب البسه، ۲۴۰ هزار لیر ترکیه و ۵۰ عدد شیر خشک است.

پاشایی ارزش ریالی این کالاهای قاچاق را یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برشمرد و تصریح کرد: در این ارتباط یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی همچنین با اشاره به کشف ۵۴ دستگاه پمپ جکوزی قاچاق در خوی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این پمپ ها ۱۰۰ میلیون ریال بوده و یک نفر برای این منظور دستگیر و راهی زندان شد.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha