قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتظار از رسانه ها نقد تخصصی و عمیق است

مسؤول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی گفت: توقع از رسانه ها این است که تخصصی و عمیق نقد کنند تا بتوان روی این انتقادات تصمیمات اساسی گرفت.

انتظار از رسانه ها نقد تخصصی و عمیق است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد، حجت الاسلام محمدعلی نجفی امشب در نشست با اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری، گفت: نقد عمیق لازم است و اینکه بگوییم برخی اشکالات در ساز و کار سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد.

مسؤول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه برخی مطالب شنیده می شود که نشان می دهد این سازمان در اطلاع رسانی ضعیف است، افزود: توقع از رسانه ها این است که تخصصی و عمیق نقد کنند تا بتوان روی این انتقادات تصمیمات اساسی گرفت.

وی با بیان اینکه در برخی موضوعات برخی چالش ها با حضور رسانه ها حل شده است، ادامه داد: گاهی سازمان برنامه و بودجه تنها 40 درصد بودجه فرهنگی را تخصیص می دهد و کسی نیست سؤال کند مابقی این پول کجا رفته است.

نجفی با تاکید بر اینکه همانگونه که در اقشار مختلف جامعه انتظار می رود معیشت آن ها بهبود پیدا کند درخصوص قشر روحانیون نیز وضع به همین گونه است، عنوان کرد: زندگی در محیط های آسیب پذیر این روزها برای یک طلبه بسیار سخت و بعضا حتی خطرناک است، نمونه های این موضوع را بسیار دیده ایم مثل امام جمعه کازرون که شهید شد.

مسؤول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: رسانه باید به فضاسازی ذهنی مردم کمک کند.

انتهای پیام/68020/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha