قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عزیزمحمدی: فدراسیون موافق حضور تماشاگران نبود، داور نداد!

مسئول برگزاری جام شهدا می گوید که سازمان لیگ تاکید داشت بازی پرسپولیس و سایپا بدون تماشاگر برگزار شود و به علت رعایت نشدن این موضوع از دادن داور خودداری کرد.

عزیزمحمدی: فدراسیون موافق حضور تماشاگران نبود، داور نداد!

عزیزالله محمدی بعد از بازی پرسپولیس و سایپا در جام شهدا اظهار کرد: در ابتدا که بحث برگزاری چهارمین دوره جام شهدا مطرح شد، آقای تاج تاکید کرد که این جام به خاطر شهدا با شکوه برگزار شود. همه همکاری کردند اما روز دوشنبه در جلسه شورای تامین، دوستان گفتند به شرطی موافقت می کنیم که بازی بدون تماشاگر شود. ما هم گفتیم اگر پرسپولیس موافقت کند مشکلی ندارد اما فوتبال بدون حضور تماشاگر معنی ندارد.

وی ادامه داد: فرماندار، نماینده مجلس و شهردار شهرقدس گفتند هر کمکی می کنیم که بازی با تماشاگر باشد. آقای تاج و دوستانش در سازمان لیگ هم گفتند چون ما الزامات AFC را ابلاغ کردیم، ورزشگاه باید دارای گیت الکترونیکی، دوربین مداربسته و بلیت الکترونیکی باشد. این ورزشگاه هم دارای دوربین مداربسته بود اما گیت الکترونیکی و بلیت الکترونیکی نداشت. در نتیجه ما درخواست کردیم چون بازی دوستانه است تماشگاران باشند اما تاج تاکید کرد که ما نمی توانیم از شروط خودمان عدول کنیم.

رئیس اتحادیه باشگاه های کشور یادآور شد: ما تاکید کردیم که تعدادی کمی از هواداران حضور داشته باشند که باز هم مخالفت کردند. تقریبا این موضوع باعث ایجاد تنش شد و دو، سه تیم انصراف دادند و ما تیم های جدید را اضافه کردیم. گفتند اگر می خواهید مسابقه ای را برگزار کنید، نباید هواداری باشد. ما گفتیم برای ما فرقی ندارد. تا عصر امروز تماشاگر نبود اما به خاطر تماشاگرانی که آمده بودند، تصویب کردند که تماشاگران باشند. دوستان فدراسیون فوتبال هم به تیم ها نامه زدند که اگر با تماشاگر بود، بازی نکنید. تاج خودش جانباز است ولی این قدر سخت گیری کرد.

محمدی درباره استفاده از داوران پیشکسوت در این رقابت ها خاطرنشان کرد: من به مسئولان فدراسیون فوتبال هم حق می دهم که بخواهند الزامات AFC را اجرا کنند. آن ها به خاطر اینکه تماشاگران را به ورزشگاه راه دادیم، به ما داور هم ندادند!

مسئول برگزاری جام شهدا درباره تجمع هواداران مقابل ورزشگاه گفت: فدراسیون فوتبال به خاطر الزامات خودش تاکید داشت که تماشاگران نباشند اما شورای تامین موافق بود. اگر اجازه می دادند زودتر درهای ورزشگاه را باز کنیم، جلوی ورزشگاه هم تجمعی وجود نداشت.

وی در پایان افزود: از هر چهار تیمی که در این جام حضور داشتند تشکر می کنم. از سردار غفور، مدیرعامل سایپا، عرب مدیرعامل پرسپولیس و ... هم تشکر می کنم که با حضور در این رقابت ها موافقت کردند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha