قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«زیدان» عذر ۲ کهکشانی دیگر را خواست

ورزش ورزش جهانتهران براساس گزارش روزنامه «دون بالون» اسپانیا، سرمربی تیم رئال مادرید ناراضی از عملکرد تعدادی از بازیکنان تیمش در دیدار مقابل آرسنال، عذر ۲ نفر از اعضای تیم اصلی کهکشانی ها را خواسته است.

«زیدان» عذر ۲ کهکشانی دیگر را خواست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه رئال مادرید در دیدار شب گذشته مقابل آرسنال در جام بین المللی باشگاه ها، با جبران ۲ گل خورده بازی را به تساوی کشاند و در ادامه در ضربات پنالتی موفق شد تا توپچی ها را شکست دهد.

با این حال و با وجود این پیروزی، «زین الدین زیدان» از عملکرد تعدادی از بازیکنانش راضی نبوده و از این رو تصمیم گرفته تا چمدان چندین بازیکن تیم اصلی کهکشانی ها را به دستشان بدهد.

براساس گزارش روزنامه دون بالون، زیدان به این نتیجه رسیده است که در تیمش هیچ جایی برای «وینیسیوس جونیور» و «ناچو فرناندز» وجود ندارد.

بنابراین، انتظار می رود این ۲ بازیکن نیز، «گرت بیل» را در مسیر خروج از سانتیاگو برنابئو همراهی کنند.

عملکرد وینیسیوس و ناچو در پیروزی شب گذشته مقابل آرسنال سرمربی فرانسوی را تحت تاثیر قرار نداده و این در حالی است که گزارش مذکور مدعی است که در صورت مصدوم نشدن «مارکو آسنسیو» در این بازی، وینسیوس تا پایان بازی به نیمکت دوخته می شد.

به نظر مرد شماره یک نیمکت رئال، وینیسیوس در مقایسه با گزینه های به مراتب اثبات شده تر حاضر در تیم، شانسی برای رسیدن به ترکیب اصلی نداشته و توصیه کرده که این بازیکن به طور قرضی به تیمی در لیگ دسته ۲ اسپانیا منتقل شود.

شرایط در مورد ناچو متفاوت است؛ مدافع اسپانیایی شب گذشته عملکرد آشفته ای از خود به نمایش گذاشت و در دقیقه ۹ از بازی اخراج شد؛ علاوه بر این، ورود «ادر میلیتائو» به رئال، او را بیش از پیش به درب های خروج از برنابئو نزدیک کرده و احتمال می رود وی در آینده ای نزدیک دیگر لقب کهکشانی را به همراه خود نداشته باشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha