قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دماوند پیشتاز در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز/ اصالت دماوند حفظ شود

دادستان عمومی و انقلاب دماوند با بیان اینکه این شهرستان پیشتاز در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز است، گفت: اصالت واقعی شهرستان دماوند باید همچنان باید حفظ شود.

دماوند پیشتاز در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز/ اصالت دماوند حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از دماوند، حسن ابراهیمی بسابی در دومین نشست شورای اداری شهرستان دماوند با بیان اینکه با حضور مسؤولان و تلاش های شبانه روزی امنیت برقرار است، اظهار کرد: فرمان حاکمیتی رونق تولید به عنوان دغدغه سال جاری باید مورد توجه جدی قرار داشته باشد.

وی افزود: مدیران ادارات در راستای رونق تولید، موانع قانونی را اطلاع دهند تا در جهت رفع آن گام برداشته شود؛ فرمان مقام معظم رهبری ارجح بر قوانین و مقررات است و اگر نیاز باشد، باید قانون اصلاح شود.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند با اشاره به اینکه با حضور آیت الله رئیسی در رأس دستگاه قضایی، تحولات خوبی در جامعه مشاهده می کنیم، تصریح کرد: امیدواریم طعم شیرین عدالت را همه بچشند و اگر بی عدالتی در گذشته وجود داشته است، جبران شود.

ابراهیمی بسابی بیان کرد: رئیس قوه قضاییه دو دستورالعمل جدید را صادر کرده که یکی در خصوص حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم است و این موضوع از طریق فرمانداری به تمام ادارات اطلاع رسانی شده و ما درصدد هستیم که به طور واحد وارد اجرای این دستورالعمل شویم و کسانی که در جهت تضییع حقوق عامه تلاش می کنند را از صحنه خدمت حذف کنیم.

وی ادامه داد: دستورالعمل دیگر، حفظ کرامت انسانی است؛ تمام ارباب رجوع ولی نعمت هستند و باید کرامت آنها در هر رده ای رعایت شود، اما در بعضی ادارات این موضوع نادیده گرفته می شود و مطمئناً با این دستورالعمل با افرادی که توجهی به این امر ندارند، برخورد خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند با بیان اینکه دماوند پیشتاز در مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز است، افزود: ما قصد تخریب هیچ بنایی را نداریم، چراکه می دانیم اگر مصالح ساختمانی به کار رفته از منابع دولتی و ارزش های ملی است، اما این ساخت و سازها معضلاتی به همراه دارد که ما در برخورد اهم و مهم را مد نظر قرار می دهیم.

ابراهیمی بسابی با اشاره به اینکه به شدت با ساخت و سازهای غیرمجاز و تصرفات اراضی دولتی و کشاورزی برخورد می کنیم، گفت: اصالت واقعی شهرستان دماوند باید همچنان باید حفظ شود و کاهش خدمات آب و برق، استفاده از اتباع بیگانه، سرقت و ناامنی و حفر چاه های غیرمجاز از جمله مهم ترین معضلات ساخت و سازهای غیرمجاز است.

انتهای پیام/67015/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha