قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده ولی فقیه در گیلان:

ساخت موزه دفاع مقدس راهکاری مناسب برای حفظ ارزش ها است

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ ارزش های دفاع مقدس، ساخت موزه را یکی از راهکارهای مناسب در این زمینه دانست.

ساخت موزه دفاع مقدس راهکاری مناسب برای حفظ ارزش ها است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله رسول فلاحتی ظهر چهارشنبه در دیدار با سردار سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جمعی از مسئولان که در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد با اشاره به اهمیت حفظ ارزش های دفاع مقدس، اظهار کرد: ساخت موزه دفاع مقدس یکی از راهکارهای حفظ این ارزش ها و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی در ادامه با اشاره به سابقه غنی ایران در زمینه موزه، افزود: بر اساس اسناد تاریخی سابقه موزه در ایران به ۲ هزار سال پیش بر می گردد که ریشه در تاریخ ایران و اسلام دارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم بهره گیری از والدین و خانواده ها شهدا، جانبازان، آزادگان به عنوان اسناد زنده و عملی موزه دفاع مقدس، گفت: تهیه خاطرات و مستندات از این افراد بستر لازم برای حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس در جامعه به ویژه در میان نسل ها جوان را فراهم می کند.

آیت الله فلاحتی با تأکید بر اینکه احداث موزه دفاع مقدس گیلان با توجه به تقدیم هشت هزار شهید، کاری ارزشمند و ماندگار است، تصریح کرد: تهیه فیلم و مستندات از رزمندگان دوران دفاع مقدس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأثیرگذار است. 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha