قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

30 هزار نیروی جهادی بسیجی در مناطق سیل زده گلستان فعالیت کردند

مسوول بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان گفت: 30 هزار نیروی جهادی بسیجی در قالب 2 هزار گروه جهادی در مناطق سیل زده گلستان فعالیت کردند.

30 هزار نیروی جهادی بسیجی در مناطق سیل زده گلستان فعالیت کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از گرگان به نقل از بسیج، حسن ملک حسینی اظهار کرد: بسیج سازندگی در چند مرحله در اول سیل به کمک سیل زدگان آمد امدادرسانی، خروج مردم از منازل، استقرار و کمک به سیل زدگان از قبیل این فعالیت ها بود  همچنین 30 هزار نیروی جهادی بسیجی در قالب 2 هزار گروه جهادی در استان فعالیت کردند و به کمک سیل زدگان آمدند و بیش از 12 میلیارد تومان پشتیبانی و ارائه خدمت داشتیم.

وی با اشاره به فعالیت های مرحله دوم بسیج سازندگی تصریح کرد: با کمک مردم و گروه های جهادی در دو موضوع ساخت و مرمت ورود کردیم که تاکنون 216 واحد مسکونی تعمیر شد، 248 واحد مسکونی در حال تعمیر و 185 واحد درحال احداث داریم.

ملک حسینی گفت: 449 واحد تعمیری و بیش از 500 واحد احداثی شناسایی و در حال انجام کارهای اداری برای ساخت و تعمیر هستیم همچنین 500 واحد تعمیرات درمرحله دوم با عنایت فرمانده کل سپاه در دستور کار داریم و 35 واحد آموزشی با همکاری بانک انصار از امروز در دستور کار قرار می گیرد تا کار مرمت و بهسازی آغاز شود.

انتهای پیام/2307/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha