قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اسرائیل: فرودگاه و بندر بیروت اهداف نظامی محسوب می شوند

«آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش اسرائیل روز سه شنبه تهدید کرد که فرودگاه و بندر بیروت و گذرگاه مرزی المصنح میان سوریه و لبنان از اهداف نظامی این رژیم به شمار می آیند.

اسرائیل: فرودگاه و بندر بیروت اهداف نظامی محسوب می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه تهدید کرد که فرودگاه و بندر بیروت و گذرگاه مرزی المصنح میان سوریه و لبنان از اهداف نظامی این رژیم به شمار می آیند.

به گزارش روسیا الیوم، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که فرودگاه دمشق، بیروت و بندر بیروت از مسیرهایی هستند که ایران برای ارسال سلاح به حزب الله لبنان استفاده می کند.

ادرعی همچنین با تکرار ادعاها علیه ایران مدعی شد که تهران، حزب الله لبنان و برخی طرف ها در سوریه موادی با کاربرد دوگانه از طریق بندر بیروت به لبنان با هدف کمک به ساخت موشک های حزب الله ارسال می کنند.

در همین حال "امل مدللی" نماینده لبنان در سازمان ملل متحد روز سه شنبه در واکنش به اتهام زنی رژیم صهیونیستی به لبنان در ارتباط با فرودگاه ها و بنادر این کشور، اتهامات مزبور را چیزی جز سرپوش گذاشتن بر دشمنی و تجاوز این رژیم ندانست.

این درحالی است که رژیم صهیونیستی پیش تر نیز در اتهاماتی بی اساس مدعی وجود سلاح در نزدیکی فرودگاه بیروت شده و آن را متعلق به حزب الله لبنان دانسته بود.

اتهامات رژیم صهیونیستی درحالی است که این رژیم با نقض آشکار قوانین بین المللی در فواصل زمانی مختلف حریم هوایی و دریایی لبنان را مورد تجاوز قرار می دهد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha