قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دیدار ناتمام تیم های فوتبال ارومیه و میاندوآب در پی درگیری بازیکنان

استان ها آذربایجان غربیمهاباد هفته چهارم لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی با تساوی بین تیم های گوگ تپه و پرسپولیس مهاباد به تساوی انجامید.

دیدار ناتمام تیم های فوتبال ارومیه و میاندوآب در پی درگیری بازیکنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دبیر هیأت فوتبال آذربایجان غربی روز چهارشنبه اظهار داشت: رقابت های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری همزمان پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در حساس ترین دیدار این هفته شهرآورد مهاباد که بین تیم های گوگ تپه و پرسپولیس مهاباد در استادیوم آزادی این شهرستان برگزار شد، ۲ تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

وی ادامه داد: در سایر دیدارهای این هفته شهرداری محمدیار با نتیجه ۲ بر یک نوژین ارومیه را مغلوب کرد؛ بازی «کیله شین» اشنویه با نوشان ارومیه با نتیجه یک به یک به تساوی رسید و تیم هیات فوتبال شوط نیز با ۲ گل شهرداری پیرانشهر را شکست داد.

وی با اشاره به اینکه دیدار تیم های نود ارومیه و کارگران میاندوآب که تا دقیقه ۹۰ بازی با تساوی ۲ به ۲ بود به علت درگیری بازیکنان ناتمام ماند، گفت: در پایان هفته سوم این مسابقات تیم کیله شین اشنویه با ۱۰ امتیاز در صدر جدول است و تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

نیرویار افزود: هفته پنجم این رقابت ها جمعه / چهارم مردادماه / با میزبانی تیم های نود ارومیه، گوگ تپه مهاباد، کارگران میاندوآب، پرسپولیس حاجی خوش و نوشان ارومیه به ترتیب از تیم های شهرداری محمدیار، نوژین ارومیه، کیله شین اشنویه، هیات فوتبال شوط و شهرداری پیرانشهر ادامه پیدا می کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم های اول و دوم به رقابت های لیگ دسته ۳ کشور صعود می کنند.

سال گذشته تیم های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۳۰۷۲

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha