قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجلس نمایندگان آمریکا علیه جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی رأی داد

جهان آمریکاتهران – – مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه با تصویب قطعنامه ای با جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی مخالفت کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا علیه جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی رأی داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نوشته القدس العربی، این قطعنامه غیرالزام آور با اکثریت ۳۹۸ رأی مخالف در مقابل ۱۷ رأی در مخالفت با جنبش جهانی تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی (BDS) به تصویب رسید.

ایلهان عمر و رشیده طلیب دو عضو مجلس نمایندگان از مدافعان جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی هستند که به این قطعنامه رأی منفی دادند.

رشیده طلیب در همین رابطه گفت که او نمی تواند نظاره گر حمله به آزادی بیان و حق تحریم سیاست های نژادپرستانه رژیم صهیونیستی باشد.

جنبش انزوا، عدم سرمایه گذاری و تحریم اسرائیل، جنبشی جهانی است که هدف آن تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی با اهرم های اقتصادی جهت پایان اشغال سرزمین فلسطین، رفع تبعیض و به رسمیت شناختن حق بازگشت میلیون ها آواره فلسطینی است.

۱۰ فوریه ۲۰۱۹، یکی از توییت های ایلهان عمر با اتهام یهودستیزی مواجه شد. «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا خواستار استعفای او شد.

این نماینده مسلمان بارها در سخنرانی و مصاحبه های خود با رسانه های آمریکایی با هشدار و انتقاد درباره نفوذ گسترده صهیونیست ها در هیات حاکمه آمریکا، نسبت به سیاست های دولت ترامپ در برتری قائل شدن نسبت به رژیم صهیونیستی به شدت انتقاد کرده است.

او نقش لابی های صهیونیست در سیاست آمریکا را مخرب دانسته و گفته که این لابی ها به اعضای کنگره پول می دهند تا از رژیم صهیونیستی دفاع کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha