قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۹۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتح الهی: گره مشکلات کشور با قرار گرفتن روی میز دانشگاه باز می شود

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: نهادها، سازمان ها و صنایعی کشور که دچار رکود اقتصادی و کاهش تولید شده اند، مسائل مختلف خود را روی میز دانشگاه بگذارند تا قشر دانشگاهی حل مسأله کند.

فتح الهی: گره مشکلات کشور با قرار گرفتن روی میز دانشگاه باز می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یعقوب فتح الهی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با با اشاره به ظرفیت دانشگاه ها در ارائه راهکار های مختلف برای جهش اقتصادی صنایع گفت: یکی از مشکلاتی که امروز صنایع مختلف کشور با آن دست و پنجه نرم می کنند، کاهش تولید و رکود سرمایه گذاری سود آور است که باید در این رابطه صاحبان مشاغل و صنایع به دانشگاه ها اعتماد کنند و از آنها کمک بگیرند.

وی افزود: متاسفانه خیلی از صنایع ما نمی دانند از چه ناحیه ای دچار ضعف و کاهش تولید شده اند که دانشگاه می تواند با بررسی وضعیت عملکرد آنها به رفع موانع اقتصادی شان بپردازد و با ارائه راهکار روند رو به رشدی را ترسیم کنند.

فتح الهی تصریح کرد: اعتقاد داریم وقتی به خلاقیت و ظرفیت جوانان در قالب بسیج جهادی اعتماد شده است نتایج آن قابل دفاع است امروز نیز باید به قشر دانشگاهی برای خارج شدن از رکود اقتصادی و رونق تولید تکیه زد.

وی گفت: امسال افزایش رونق تولید تنها با دستان نخبگان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و به خصوص جوانان محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha