قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۸۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برپایی ۲۲۰ کاروان شادی غدیر در استان تهران/ برگزاری جشن در ۱۰ بوستان

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام گفت: امسال دو برابر سال گذشته، یعنی ۱۱۰ کاروان در شهر تهران و ۱۱۰ کاروان نیز در شهرستان های استان تهران با عنوان کاروان های شادی غدیر راه اندازی می شود.

برپایی ۲۲۰ کاروان شادی غدیر در استان تهران/ برگزاری جشن در ۱۰ بوستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اکبر مداحی مسئول کمیته کاروان شادی غدیر و مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در گفت وگو با اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن عید غدیر کاروان های شادی غدیر، به همت این کمیته زیر نظر بنیاد بین المللی غدیر در سراسر کشور راه اندازی و حداقل در شب و روز عید غدیر و حداکثر دهه امامت و ولایت در سراسر کشور شاهد برپایی این کاروان ها از سوی هیئات رزمندگان اسلام خواهیم بود.

اهداف برپایی کاروان شادی غدیر

وی افزود: این کاروان ها با هدف تبیین خطبه غدیر و انتقال پیام آن به اقشار مردم بالاخص نسل نوجوان، ترویج شادی در روز عید سعید غدیر خم (عیدالله اکبر)، توزیع هدایا به خصوص به کودکان و نوجوانان و اطعام در مناطق فقیرنشین و پذیرایی در همه مناطق، فعالیت خواهند داشت.

حضور کاروان شادی غدیر در ۱۱۰۰ نقطه تهران در سال گذشته

مداحی با اشاره به اینکه تمامی اقشار مردم، ارگان ها و نهادهای مختلف در بخش های مختلف ماموریتی این کاروان ها مشارکت خواهند داشت، تصریح کرد: سال گذشته در روز عید غدیر خم در سطح استان تهران ۱۱۰ کاروان به نیت امیرالمومنین (ع) از میدان امام حسین (ع) حرکت و در ۵۵۰ نقطه تهران و ۵۵۰ نقطه شهرها و روستاهای استان تهران به اجرای برنامه شامل؛ پخش مولودی و سرود، روایتگری غدیر توسط روحانی کاروان، مدیحه سرایی و مولودی خوانی مداحان نوجوان، توزیع کیک و شکلات، توزیع هدایای کودکان و توزیع بسته متبرکه حرم امام رضا(ع) پرداختند.

برپایی ۲۲۰ کارون در استان تهران

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به برنامه های امسال کاروان شادی غدیر تصریح کرد: امسال دو برابر سال گذشته، یعنی ۱۱۰ کاروان در شهر تهران و ۱۱۰ کاروان نیز در شهرستان های استان تهران راه اندازی خواهد شد که تفاوت امسال با سال گذشته، عدم برگزاری متمرکز آن است و بناست این کاروان ها توسط تشکل های حاضر در مساجد بزرگ اجرایی شود و کمیته غدیر تنها سخنران، روایتگر، مداح نوجوان یا نوگل حسینی و هدایای کودکان را تأمین کند.

برپایی جشن غدیر در ۱۰ پارک بزرگ شهر تهران

وی گفت: علاوه بر ۲۲۰ کاروان اعلام شده در تهران، در ۱۰ پارک بزرگ شهر نیز مراسم باشکوهی در شب و روز عید غدیر برگزار خواهد شد.

مداحی افزود: همزمان با تهران، در سراسر کشور توسط تعدادی از مساجد، هیئات مذهبی و شعب هیأت رزمندگان اسلام، این کاروان به صورت های مختلف راه اندازی خواهد شد.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در پایان خاطرنشان کرد: تمام خیّرین برای کمک و مشارکت در این برنامه، می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به نشانی فاطمیه بزرگ تهران در تقاطع خیابان های فاطمی و کارگر تحویل و یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۴۱۴۵۷ به نام هیأت رزمندگان اسلام واریز کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha