قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۸۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احداث جایگاه عرضه سوخت بر اساس نیاز واقعی مردم باشد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه احداث جایگاه عرضه سوخت بر اساس نیاز واقعی مردم باشد، گفت: باید تمامی قوانین و مقررات در احداث این جایگاه ها رعایت شود.

احداث جایگاه عرضه سوخت بر اساس نیاز واقعی مردم باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، عباس میرزاد شامگاه سه شنبه در کارگروه  سوخت استان هرمزگان در رابطه با وضعیت جایگاه های سوخت استان اظهار داشت: هدف اصلی برای احداث جایگاه های سوخت، رضایت مندی و ارائه خدمات به مردم است، که این مهم باید در جانمایی ها در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مصوبات این کارگروه باید بر مبنای تحقیق و بررسی فنی و علمی باشد، افزود: تصویب مصوبات در این کارگروه نیازمند تحول و تغییر ساختاری است و از این پس باید تمامی جزئیات پروژه ها در این کارگروه به بحث و بررسی گذاشته شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: باید تمامی اعضای کارگروه در جریان روند اجرای طرح ها قرار گیرند تا بتوانند، آگاهانه در خصوص احداث طرح ها، نظر و رأی دهند .

میرزاد بر ضرورت نظارت بر جایگاه های سوخت استان تاکید کرد و گفت: به منظور جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان و مقابله با قاچاقچیان سوخت نظارت بر جایگاه های سوخت هرمزگان امری ضروری است که باید همواره مورد توجه جدی قرار گیرد.
انتهای پیام/88037/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha