قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۸۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محکومیت تخریب خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی

امیرعبداللهیان اقدام نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی در تخریب خانه های متعلق به فلسطینی ها در قدس اشغالی را بشدت محکوم و آن را جنایت جنگی و در راستای سیاست های توسعه طلبانه و حمایت های مفرط و بدون عقلانیت دولت آمریکا از رژیم کودک کش صهیونیستی دانست.

محکومیت تخریب خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین سکوت معنی دار برخی از کشورهای عربی و اسلامی در قبال تجاوزات و طرح های توسعه طلبانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در بیت المقدس قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم (ص) را خجالت آور و آن را عامل مهمی در گستاخ شدن این رژیم توصیف نمود .

وی از ملت های اسلامی و آزادیخواه به ویژه جوانان و زنان خواست که برای محکومیت اقدامات دولت غاصب قدس حضور قوی و پرحجمی در فضای مجازی و میادین داشته باشند و همچنین  سازمان های بین المللی و مدافع حقوق بشر، مجالس و گروه های مردم نهاد را دعوت نمود تا تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین به ویژه تخریب محل سکونت آنها را به شدت محکوم و در جهت طرح این گونه جنایات جنگی در محاکم بین المللی اقدام نمایند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه به رژیم صهیونیستی هشدار داد که  بی تردید در آینده نزدیک این رژیم و دولت آمریکا تاوان تجاوز به حقوق ملت فلسطین را خواهند داد .

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha