قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به کارگردانی دارن لین؛

فیلم سینمایی «ارّه» پنج ماه زودتر اکران می شود

تاریخ اکران فیلم سینمایی «ارّه» به کارگردانی دارن لین، ۵ ماه جلو افتاد.

فیلم سینمایی «ارّه» پنج ماه زودتر اکران می شود

به نقل از ورایتی، اکران فیلم جدید کمپانی لاینزگیت به نام «ارّه» که توسط دارن لین کارگردانی می شود، پنج ماه جلو افتاد. به این ترتیب این فیلم در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۱۶ اردیبهشت ۹۹) اکران می شود. پیش از این اعلام شده بود که این فیلم در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲ آبان) اکران می شود.
استودیو لاینزگیت روز دوشنبه بعد از دیدن قسمت های اولیه فیلم که هم اکنون در تورنتو در حال فیلمبرداری است، تصمیم گرفت اکران فیلم «ارّه» خود را که هنوز نام مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است، تغییر دهد و به تابستان نزدیک کند.

فیلم جدید «ارّه» نهمین فیلم از این مجموعه سینمایی ۱۵ ساله است که با این تغییر به دومین فیلمی تبدیل شد که در تاریخ ۱۵ می اکران می شود. پیش از این اعلام شده بود انیمیشن «اسکوب» محصول کمپانی برادران وارنر در همین تاریخ اکران خواهد شد.

کریس راک در این فیلم نقش یک کارآگاه پلیس را دارد که بر روی قتل ها و جرم های سریالی با عنوان گریزلی تحقیق می کند. ساموئل جکسون نیز در این فیلم نقش پدر این کاراگاه را دارد. مکس مینگلا که در سریال «داستان یک ندیمه» از شبکه هولو ایفای نقش کرده بود، نیز برای ایفای نقش همکار کریس راک به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است.

این مجموعه فیلم سینمایی پیرامون شخصیت داستانی به نام جان کرامر است که با عنوان قاتل اره ای نیز شناخته می شود. قاتلی که قربانی های خود را زندانی و آن ها را مجبور به امتحان شانس خود برای زنده ماندن می کند.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha