قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۸۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش دوچرخه سواری همگانی در گرمای ۴۰ درجه ای مهاباد برگزار شد

استان ها آذربایجان غربیمهاباد همایش دوچرخه سواری همگانی با حضور بیش از ۲۰۰ رکاب زن در گرمای ۴۰ درجه ای مهاباد برگزار شد.

همایش دوچرخه سواری همگانی در گرمای ۴۰ درجه ای مهاباد برگزار شد

رییس هیات دوچرخه سواری و دبیر کمیته ورزش های همگانی مهاباد روز سه شنبه در این آیین گفت: در این همایش دوچرخه سواران با وجود هوای گرم، مسیر ۶ کیلومتری ورزشگاه آزادی - پل حکمت - میدان شهرداری و چهارراه مولوی را رکاب زدند.

دیاکو توتونچی با اشاره به اینکه این همایش با شعار «آسمان آبی زمین پاک» برگزار شد، افزود: ترویج و تبلیغ فرهنگ دوچرخه سواری و ایجاد رغبت بیشتر جوانان به ورزش همگانی از اهداف این طرح است.

وی از شهروندان خواست با حضور در پویش سه شنبه های بدون خودرو، زمینه آشنایی فرزندان خود را با این رشته ورزشی سالم و مفرح فراهم کنند.

رییس هیات دوچرخه سواری و دبیر کمیته ورزش های همگانی مهاباد اضافه کرد: در پایان این همایش به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

توتونچی اظهار داشت: امسال همایش دوچرخه سواری هر هفته به مناسبت طرح ملی پویش سه شنبه های بدون خودرو در این شهرستان نیز برگزار می شود.

رشته دوچرخه سواری یکی از رشته های پرطرفدار در میان جوانان و نوجوانان مهابادی است.

پویش سه شنبه های بدون خودرو کمپینی است که با هدف استفاده کمتر از خودروهای تک سرنشین و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی راه اندازی شده است.

۹۹۰۳/ ۳۰۲۰/ ۲۰۹۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha