قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

او برای جام جهانی ۲۰۲۲ با من مذاکره کرده بود

افشاگری کی روش: تاج گفت به کلمبیا نرو!

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در تازه ترین افشاگری خود به خبرورزشی گفت: مهدی تاج در امارات و پیش چشم مسئولان سفارت ایران گفت بهتر است به کلمبیا نروم و قراردادم را برای ۴ سال دیگر با فدراسیون فوتبال ایران تمدید کنم!

افشاگری کی روش: تاج گفت به کلمبیا نرو!
هنوز خیلی ها معتقدند جام ملت ها و آن حذف تلخ، داستان ها در دل خود دارد. بازی ژاپن، آن اشتباه، اردوی آماده سازی در قطر و خیلی مسائل دیگر. کی روش تلاش می کند گهگاه بخشی از معادله را حل کند. او در تازه ترین افشاگری خود از این می گوید که مهدی تاج در امارات و پیش چشم مسئولان سفارت ایران گفت بهتر است به کلمبیا نرود و قراردادش را برای ۴ سال دیگر با فدراسیون فوتبال ایران تمدید کند! حتماً شما هم از شنیدن این موضوع جا خورده اید. کی روش در این باره به خبرورزشی می گوید: «برای اولین بار می خواهم این موضوع را باز کنم. در امارات با مسئولان سفارت بودیم که مهدی تاج ناگهان به من گفت تیم ملی ایران نیاز دارد بمانم و در جریان است که از کلمبیا پیشنهادی دریافت کرده ام. او به من گفت شما به کلمبیا نروید و به پیشنهاد این کشور پاسخ مثبت ندهید زیرا این پیشنهاد برای شما خوب نیست. تیم ملی، بازیکنان و همین طور مردم ایران به شما نیاز دارند و بهتر است همین جا بمانید!»
تاج اینقدر جدی درباره تمدید قرارداد با کارلوس کی روش حرف می زند که او تصور می کند موضوع کاملاً جدی است. شاید اصلاً به دلیل همین حرف ها بود که بعد ها ناراحتی کی روش دوچندان شد، چون حد فاصل مذاکره برای تمدید قرارداد تا بدرقه بدون خداحافظی او، بسیار کوتاه بود. کی روش ادامه می دهد: «وقتی آقای تاج چنین چیز هایی گفت، ما درباره تمدید قرارداد برای جام جهانی قطر و امضای قرارداد جدید با هم صحبت کردیم. شما می توانید این حرف ها را باور کنید؟!»

شاید فکر می کرد می بریم
تاج، اما بعد از آن حرف ها کمتر اطراف تیم آفتابی می شود. کی روش هم بعد ها گلایه می کند که چرا مهدی تاج حتی شب بازی با ژاپن در ورزشگاه حضور نداشت؟ او اعتقاد داشت رئیس فدراسیون فوتبال در این شرایط سخت تیم ملی را تنها گذاشته بود. کی روش فرضیه دیگری هم دارد و با کنایه می گوید: «نمی دانم چرا نیامد، شاید فکر می کرد می بریم و در آن صورت مردم تحت فشارش می گذاشتند تا قرارداد جدیدمان را امضا کنیم.»
کارلوس خیلی حرف دارد، خیلی حرف ها که هنوز بخش عمده ای از آن را بیان نکرده است. کی روش این روز ها بیشتر درگیر کلمبیاست، اما همچنان به رفتاری که در روز های آخر با او شد، گلایه دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha