قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرآموزش و پرورش بندرگز:

۱۲ مدرسه بندرگز فرسوده است/ بهره برداری از ۲ مدرسه نوسازی شده

بندرگز- مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرگز با بیان این که ۱۲ مدرسه بندرگز فرسوده است از افتتاح دو مدرسه در مهرماه امسال خبرداد.

۱۲ مدرسه بندرگز فرسوده است/ بهره برداری از ۲ مدرسه نوسازی شده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اکبر معقولی صبح سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی حوزه آموزش و پرورش شهرستان بندرگز اظهار کرد: ۷۲ مدرسه در سطح شهرستان بندرگز وجود دارد که از این تعداد ۵۸ مدرسه دولتی و ۱۴ مدرسه غیر دولتی است.

معقولی با بیان اینکه هفت هزار و ۸۵ دانش آموز در ۳۸۵ کلاس درس مدارس شهرستان بندرگز تحصیل می کنند، گفت: از این تعداد پنج هزار و ۸۷ دانش آموز در مدارس دولتی و هزار و ۶۵ دانش آموز در مدارس غیر دولتی مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: در حال حاضر ۱۲ مدرسه شهرستان بندرگز فرسوده است که هزار و ۸۳ دانش آموز در آن تحصیل می کنند.

معقولی بیان کرد: سال گذشته چهار میلیارد تومان برای احداث مدارس در شهر نوکنده و روستاهای گز غربی و سرطاق هزینه شده است.

وی ادامه داد: امسال هم با اعتباری بالغ بر چهار و نیم میلیارد تومان مدرسه دخترانه توحید بندرگز و مدرسه ابتدایی روستای ابراهیم آباد به دلیل فرسودگی تخریب شد و تا مهرماه امسال به بهره برداری می رسد.

معقولی ابراز امیدواری کرد: دبستان ۶ کلاسه نواب صفوی باغو کناره، دبستان هشت کلاسه شهید جهانشاهی نوکنده، سه کلاس درس مدرسه شهید نظری نوکنده، تکمیل مدرسه نیمه کاره روستای مزنگ و دبستان چهار کلاسه شهید کمانگری جفاکنده در اولویت نوسازی قرار دارند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha