قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه ایلام:

خواسته ها و مطالبات مناطق سیل زده ایلام رسیدگی شود

ایلام - امام جمعه ایلام گفت: خواسته ها و مطالبات مناطق سیل زده ایلام به طور جدی توسط مسئولان رسیدگی شود.

خواسته ها و مطالبات مناطق سیل زده ایلام رسیدگی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار دوشنبه شب در دیدار وزیر دادگستری و استاندار ایلام نتیجه تلاش عوامل دست اندر کار در سیل فروردین ماه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: پیشگیری در سیل اخیر باعث شد تلفات جانی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: در این راستا سخت کوشی استاندار ایلام و مجموعه همکاران قابل تقدیر بود.

امام جمعه ایلام همکاری بسیار خوب همه ارگانها، نهادها، دستگاه های دولتی و غیر دولتی اعم از نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش و صدا و سیمای و نیروهای امدادی و خدمات رسان در سیل را نتیجه وحدت و همدلی در استان عنوان کرد و گفت:؛ قطعاً اگر این همدلی و همراهی در پیشگیری قبل از سیل نبود خسارات جانی و مالی فراوانی بر استان وارد می شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به خصومت های دشمنان ایران اسلام، افزود: امروز آنها روی به تحریم های ظالمانه آورده اند اما مردم علی رغم سختی ها پشتیبان نظام و انقلاب هستند و در مقابل دشمنان ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: البته در این شرایط بایست بیشتر به خواسته ها و مطالبات مردم رسیدگی کرد و نگذاشت مشکلات آنها را اذیت کند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان بر لزوم توجه بیشتر دولت به این مهم تاکید کرد و تصریح کرد: امروز تعامل و همراهی خوبی در امر توسعه استان وجود دارد و در این راستا افراد صاحب نظر از هر طیف و گروهی نیز می توانند نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha