قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رقابت های قهرمانی جهان - بحرین؛

عطایی: دوست داریم به عنوان تیم صدرنشین صعود کنیم

سرمربی تیم والیبال جوان پس از شکست آرژانتین گفت: می دانستیم حریف سختی داریم اما خوشحالیم که پیروز شدیم و برای بازی با ایتالیا آماده می شویم.

عطایی: دوست داریم به عنوان تیم صدرنشین صعود کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود، مطمئن بودیم حریف سختی داریم. ما بازی را خوب شروع کردیم و ست اول را قاطعانه بردیم، اما آن ها در ست دوم بازی با تغییراتی که در ترکیب تیم خود داشتند، کار را برای ما سخت کردند و بازی از دست ما خارج شد و بازی را بردند.

وی افزود: در ست سوم هم ما تغییراتی دادیم که بازیکنان ما خود را به خوبی با آن تطبیق دادند و توانستیم این ست را هم از آن خود کنیم. در ست چهارم بازی خیلی قاطعی را انجام دادیم، اما کاپیتان آن ها با سرویس هایی که زد و امتیازاتی که گرفت کار ما را سخت کرد و بازی که باید راحت تمام می شد، امتیازاتش پا به پا شد و سخت بردیم و این می تواند درسی برای در ادامه راه باشد. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می شویم.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران تصریح کرد: هدفمان این است که همه تیم ها را ببریم. ایتالیا حریف سختی است، اما سعی می کنیم بازی را ببریم. همه تیم ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. ایتالیا، برزیل را شکست داده و نشان داده تیم قدرتمندی است.

عطایی: مصدومیت هایی در جریان بازی ها رخ می دهد و توخته هم آسیب دیده، اما به بازی بعدی می رسد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha