قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نکونام: مبلعی گفت اصلا به مربیگری علاقه ندارم!

سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره جدایی ایمان مبعلی از این تیم توضیح داد.

نکونام: مبلعی گفت اصلا به مربیگری علاقه ندارم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در اولین نشست خبری این باشگاه برای فصل جدید درباره خبر جدایی ایمان مبعلی از فولاد اظهار داشت:  شب قبل از اردوی سوم تیم، آقای مبعلی با من تماس گرفت و گفت با آقای رضایی مدیرعامل باشگاه صحبت کرده ام و نمی خواهم در کادرفنی حضور داشته باشم. خود من کاملا مخالف بودم و اعلام کردم هر طور که شده است باید بیایی ولی مبعلی اعلام کرد اصلا علاقه ای به مربیگری ندارد و نمی خواهد بیاید.

 

او افزود: فکر می کنم مشکلاتی که آقای مبعلی سال گذشته داشت، مزید بر علت شد که این اتفاقات رخ دهد. من و آقای مبعلی سال های سال کنار هم بازی و زندگی کرده ایم و واقعا از صمیم قلب او را دوست دارم زیرا از نظر فوتبالی و شخصتی فرد خوبی است. دوست داشتم کنار ما باشد ولی متاسفانه تصمیم گرفت و نیامد. اگر همین الان هم بیاید در به روی او باز است و می تواند کنار ما باشد. همین امروز من دوست دارم مبعلی کنار ما باشد.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جانشین ایمان مبلعی نیز عنوان کرد: قطعا یک نفر از خود خوزستان که مورد اطمینان و امین من باشد و او را بشناسم، انتخاب می کنم تا بتوانیم هم به یکدیگر کمک و هم برای موفقیت فولاد تلاش کنیم.

 

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha