قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فعالیت 260 سازمان مردم نهاد در قزوین

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اینکه260 سازمان مردم نهاد در قزوین فعال هستند، گفت: سازمان های مردم نهاد باید نسبت به ثبت حقوقی اقدام کنند تا فعالیت های آنها قانونمند باشد.

فعالیت 260 سازمان مردم نهاد در قزوین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، مریم بیدخام امروز در جلسه امور زنان و خانواده با سازمان های مردم نهاد که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: سازمان های مردم نهاد باید نسبت به ثبت حقوقی اقدام کنند تا فعالیت های آنها قانونمند باشد.

وی ابراز کرد: برخی از سازمان های مردم نهاد در سال های گذشته یک بار ثبت حقوقی کرده و دیگر برای تمدید آن اقدام نکرده که این به منزله غیرقانونی بودن فعالیت آنهاست.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بیان کرد: برای توانمندسازی سازمان های مردم نهاد اعتبارات ویژه لحاظ شده و علاقمندان می توانند در این طرح شرکت کنند.

بیدخام اظهار کرد: سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های اجتماعی، نشاط اجتماعی و آن چیزی که وضععیت زندگی مردم را رشد و بهبود دهد، فعالیت می کنند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: سازمان های مردم نهاد بازوان اجرایی دولت هستند که طرح های خوبی را در زمینه های مختلف مانند اشتغال زایی و کاارآفرینی با هدف رفع مشکل بیکاری اجرا می کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین اضافه کرد: این طرح ها بیشتر در مناطق حاشیه نشین با برگزاری کارگاه های آموزشی اجرا شده و اتفاقات خوبی در کاهش آسیب های اجتماعی افتاده است.

وی یادآور شد: سازمان های مردم نهاد نقش واسطه بین مردم و مدیران دولت دارند که با دیدار چهره به چهره با مردم و ارتباط با مدیران اقدامات بسزایی در رفع مشکلات موجود جامعه انجام می دهند.

بیدخام بیان کرد: در استان قزوین 260 سازمان مردم نهاد هستند که با مجوزهای سازمان هایی مانند بهزیستی ورزش و جوانان مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین ابراز کرد: تلاش کردیم اعتبارات را به صورت عادلانه بین سازمان های مردم نهاد توزیع کنیم تا همه آنها بتوانند در انجام فعالیت های خود موفق باشند.

این مسؤول یادآور شد: اگر مسؤولان سازمان های مردم نهاد طرح های خلاقانه براساس عناوین ابلاغی وزارت کشور ارایه دهند، حمایت های لازم از آنها صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/77009

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha