قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تامین ظرفیت خریداری روزانه 22هزار تن گندم از کشاورزان کردستانی

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان از تامین ظرفیت خریداری روزانه 22 هزار تن گندم از کشاورزان کردستانی خبر داد

تامین ظرفیت خریداری روزانه 22هزار تن گندم از کشاورزان کردستانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سنندج، شهریار حنیفی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیران و معاونین و مدیران کل دستگاه های وابسته سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، با اشاره به ظرفیت خریداری روزانه 22 هزار تن گندم در استان، اظهار کرد: از آغاز خرید گندم که از 15 تیرماه در استان آغاز شده تا کنون  277 هزار تن گندم در استان خریداری شده است.

وی خاطرنشان کرد: تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا با حمل به موقع گندم های خریداری شده به انبارها و سیلوهای ذخیره سازی نسبت به تامین فضای لازم در مراکز خرید تضمینی گندم اقدام کنیم.

وی با تاکید براینکه مانعی برای خرید تضمینی گندم وجود ندارد، گفت: مرحله نخست پرداخت وجه گندم خریداری شده بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته انجام و مرحله دوم نیز در دست پیگیری است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: کردستان در بحث تولید کلزا نیز اقدامات خوبی انجام داده و تاکنون 5 هزار و 965 تن کلزا از کلزاکاران استان خریداری شده است.

وی در پایان عنوان کرد: حمل سریع و واریز به موقع وجه کلزا از مهم ترین اولویت های سازمان جهاد کشاورزی در استان است که امیدواریم با تحقق به موقع این مهم هیچ دغدغه ایی برای کلزاکاران به وجود نیاید.

انتهای پیام/2330/71

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha