قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر کل سابق تبلیغات اسلامی استان خبر داد:‏

فعالیت ۶۸۰ موسسه و خانه قرآنی در آذربایجان شرقی

تبریز- مدیر کل سابق تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از فعالیت ۶۸۰ موسسه و خانه قرآنی در ‏استان خبر داد.‏

فعالیت ۶۸۰ موسسه و خانه قرآنی در آذربایجان شرقی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی عصر دوشنبه در تجمع فعالان فرهنگی و تبلیغی آذربایجان شرقی و آئین تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در طول چند سال گذشته در حوزه های قرآنی، فرهنگی و تبلیغی فعالیت های خوبی داشته که تمامی این فعالیت ها در سایه تلاش همکاران و تشکلات مربوطه بوده است.

وی در خصوص فعالیت های قرآنی تبلیغات اسلامی استان گفت: در زمینه های قرآنی، ۶۸۰ مؤسسه و خانه قرآنی در حال تلاش و فعالیت هستند که در عرض دو سال گذشته، استان در حوزه قرآنی از جایگاه یازدهم به رتبه دوم کشوری رسیده است.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: در حوزه تبلیغ، ۸۱ هزار نفر- روز تبلیغ دینی در سال جاری انجام یافته و در مجموع تعداد روحانیان مستقر در سطح استان به ۱۳۰ نفر رسیده است.

وی افزود: پس از این نیز در جایگاه جدید خود در سازمان اوقاف سعی در خدمت رسانی به مردم در حوزه دینی و تبلیغی داشته و خدمت رسانی خود را در سنگری جدید آغاز خواهم کرد.

گفتنی است در این آئین، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی مدیریت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی را به حجت الاسلام حسن شعبانی گلوانی واگذار کرده و از زحمات چندین ساله حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی در این جایگاه قدردانی شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha