قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۷۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لاهوتی در صحن علنی:

وزیر دفاع نباید پاسخگوی مسائل اطلاعاتی باشد/ همه به سپاه می بالیم

نمانیده مردم لنگرود در مجلس گفت: وزیر دفاع نقش پشتیبانی از نیروهای نظامی را دارد و نباید پاسخ اطلاعاتی به نمایندگان دهد.

وزیر دفاع نباید پاسخگوی مسائل اطلاعاتی باشد/ همه به سپاه می بالیم

داد لاهوتی در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی اظهار داشت: بر اساس قانون اساسی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش حفاظت از انقلاب اسلامی را دارد و حافظ ارزش های نظام است.

وی افزود: ما امروز باید افتخار کنیم که سپاه پهپاد آمریکایی را نابود کرد و همچنین اقدام قانونی و متقابل در مقابل اقدام نابخردانه انگلیسی ها در توقیف نفتکش ایرانی انجام داد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به طرح سئوال رحیمی از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مبنی بر علت پخش یک فیلم امنیتی در صحن علنی مجلس، گفت: این موضوع ضعف هیئت رئیسه مجلس را نشان داد چرا که یک نماینده ای فیلمی را پخش کرده و همان فرد باید پاسخگو باشد و اینکه این فیلم را به یک تشکیلات نظامی ارتباط دهیم درست نیست.

لاهوتی تاکید کرد: ما به وجود ارتش و سپاه مقتدر خود افتخار می کنیم و امروز هیئت رئیسه مجلس ضعف خود را نشان داد و نتوانست مدیریت خوبی داشته باشد چرا که نباید این سئوال در مجلس مطرح می شد.

وی گفت: وزیر دفاع نقش پشتیبانی از نیروهای نظامی را دارد و چرا باید در مجلس پاسخ اطلاعاتی دهد؟ از سوی دیگر سپاه پاسداران افتخار ما است و همه ما به وجود سپاه می بالیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha