قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در پاسخ عنوان شد

توضیحات سازمان فرهنگی هنری درباره یک کیک و یک دیوارنگار

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درباره تولید دیوارنگار گام دوم انقلاب توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات سازمان فرهنگی هنری درباره یک کیک و یک دیوارنگار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، انتشار گزارشی با تیتر «اخبارعجیب سازمان فرهنگی هنری شهرداری / از کیک بزرگ تا دیوار گام دوم» که صبح امروز در خبرگزاری مهر منتشر شد، با پاسخ سید علیرضا فاطمیان پور مهعاون فرهنگی این سازمان روبرو شد.

وی درباره این نوع از رویدادها در سازمان فرهنگی هنری شهرداری عنوان کرد: پیش از این درباره برنامه رونمایی و برش بزرگترین کیک جهان اسلام در روز میلاد امام رضا (ع) به سازمان انتقاد شده بود. باید عرض کنم که یکی از وظایف ما در سازمان پر کردن اوقات فراغت شهروندان تهرانی است و وقتی این اوقات با مناسبت های مذهبی شاد روبرو می شود سعی ما متوجه انجام برنامه هایی می شود که منجر به مسرور شدن مردم نیز شوند. برنامه تولید و رونمایی از کیک نیز در همین راستا و بدون صرف هزینه ما انجام شد. پیشنهاد این برنامه را یک مجموعه تولید کننده شیرینی در بخش خصوصی به ما و معاونت فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی داده بود و کار ما تنها بستر سازی محیطی برای استفاده ۴۰ هزار نفر شهروند تهرانی از این برنامه بود.

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی که به دلیل اشتباهاتی در نوع تدوین بودجه سازمان بودجه بخش فرهنگی عملاً به صفر رسیده و ما از محل صرفه جویی در حال اجرای برنامه های خود هستیم فکر نمی کنم برگزاری چنین برنامه ای بدون صرف هیچ بودجه ای مستحق برخوردهای اینچنینی در رسانه ها باشد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همچنین درباره برنامه تولید و رونمایی از دیوارنگاره گام دوم انقلاب اسلامی نیز گفت: سازمان پیش قراول کار روی این بیانیه از بهمن ماه سال گذشته تا به امروز بوده است و جلسات کارشناسی زیادی با مدیران خود برای تبیین این بیانیه برگزار کرده است و برنامه هایی برای استفاده مستقیم و انتزاعی از بیانیه تدارک دیده است. نگاه ما بر این بود که این بیانیه آن طور که شایسته بوده در جامعه مورد توجه قرار نگرفته و لازم است تا زمینه ای برای این موضوع فراهم شود و به همین خاطر با تولید این محصول که در طبقه دهم سازمان رونمایی شد در گام نخست توجه مدیران و همکاران خودمان را به رئوس این بیانیه متوجه کردیم و جالب اینکه با تماس های زیادی هم مواجه بودیم که این محصول را برای سازمان خود نیاز دارند. این محصول به زودی در فرهنگسراهای ما نیز به منظور استفاده عمومی مردم تولید و به بهره برداری خواهد رسید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha