قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سامانه طرح ها و لوایح شورای شهر تهران رونمایی شد

عضو شورای شهر تهران از رونمایی سامانه طرح ها و لوایح شورا خبر داد و گفت: علاوه بر امکان مشاهده همه مصوبات شورا، طرح ها و لوایح، نظرات مردم درباره موضوعات مختلف از این طریق اخذ می شود.

سامانه طرح ها و لوایح شورای شهر تهران رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت نظری در نشست خبری رونمایی از سامانه طرح ها و لوایح اظهار داشت: با استفاده از این سامانه همه مردم و اعضای شورای شهر و مسئولان دسترسی به مصوبات، طرح ها و لوایح شورای شهر خواهند داشت.

وی افزود: نظرات مردم از این طریق نیز قابل اخذ است که در رأی مثبت و منفی اعضای شورای شهر اثرگذار است به طور مثال اگر اعضاء از نظر مردم اگاهی داشتند استفساریه ۶۲ باغ با رأی های بیشتر مخالف انجام می شد.

این عضو شورای شهر ادامه داد: همه مصوبات 5 دوره از شورا و همه لوایح و طرح های در حال بررسی از طریق این سامانه  قابل دسترسی برای عموم است.

نظری بیان داشت: آدرس این سامانه laws.tehran.ir است و علاوه بر مشاهده پیشرفت لوایح ها و طرح ها میزان آراء موافق و مخالف مصوبات و اسامی اعضای شورا و تعداد آراء نیز مشخص است.

وی گفت: موضوعاتی که تحقیق و تفحص صورت گرفته نیز در سامانه مشخص خواهد شد و به طور کل این سامانه برای بسط و توسعه امر مهم،  شفافیت در حوزه شهری حائز اهمیت است.

ادامه دارد...

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha