قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل صمت خراسان شمالی مطرح کرد:

اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان به بخش معدن خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: طی سفر رییس جمهور به استان برای بخش معدن استان پنج هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان به بخش معدن خراسان شمالی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا فیروزه صبح دوشنبه در همایش صادراتی که با حضور رایزن ایران در کشورهای ترکمنستان، سوریه و عراق با هدف توسعه و گسترش روابط تجاری و اقتصادی با کشورهای هدف صادراتی برگزار شد، اظهار کرد: طی سفر رییس جمهور به خراسان شمالی ۹ تفاهم نامه همکاری با ادراه کل صمت استان به امضا رسید که پنج هزار میلیارد تومان آن مربوط به بخش معدن است.

فیروزه افزود: اداره کل صنعت و معدن خراسان شمالی با همکاری اتاق بازرگانی در سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی توانست در صدر جدول پیشنهادات، فرصت های سرمایه گذاری قرار بگیرد.

وی در ادامه بیان کرد: فرهنگ سازی و آموزش نادرست دلیل اصلی افت صادرات خراسان شمالی در سه ماه نخست امسال بوده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با تاکید بر اینکه نتیجه نداشتن فرهنگ سازی و آموزش صحیح، افت صادراتی می شود، گفت: ضرورت دارد میزان کار در حوزه صنعت و معدن شتاب بیشتری بگیر چرا که حلقه آخر این موضوع صادرات و تجارت است.

فیروزه تصریح کرد: چندین سال است از سوی مقام معظم رهبری شعار سال مرتبط با اقتصاد نام گذاری می شود که این نشان از اهمیت مباحث بسیار مهم و در واقع پیش رو دارد.

محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی در ادامه این همایش گفت: این اتاق رتبه پنجم را در بین اتاق های بازرگانی کشور و رتبه اول برگزاری آموزش را در سطح کشور از طرف موسسه عالی اتاق بازرگانی کسب کرده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha