پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چه خبر از وعده افتتاح ورزشگاه چغابهرام؟

پروژه ورزشگاه «چغابهرام» در روستایی به همین نام در شهرستان دورود قرار دارد اما با اینکه حدود یک دهه از تصویب این پروژه می گذرد کمتر از 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

چه خبر از وعده افتتاح ورزشگاه چغابهرام؟

این پروژه سال 87 و در سفر هیأت دولت وقت به استان مصوب شد و زمین آن که از اراضی ملی است دو سال بعد تأمین و از سال 91 عملیات احداث شروع شد.

این ورزشگاه 5000 نفری است که در برخی مواقع و از سوی مسئولان شهرستان و استان ظرفیت آن تا سه برابر هم رشد کرد اما این موضوع فقط روی کاغذ بود و چیزی در این باره مصوب نشده است.

محمود رحمتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود سال 96 درباره این پروژه به گفته بود: با توجه به سیاست ها، دولت به پروژه هایی که درصد پیشرفت فیزیکی پایینی دارند، اعتبار نمی دهد و امسال برای سومین سال پیاپی اعتباری به این پروژه اختصاص پیدا نکرده است.
 
وی سال 97 وعده داد: طبق قولی که مدیرعامل شرکت توسعه و تجهز اماکن ورزشی به ما داده است؛ تلاش می شود تا هفته دولت سال ۹۸ کل پروژه به بهره برداری برسد.

درباره آخرین وضعیت این پروژه سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود به گفت: 18 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی مناطق نفت خیر به این پروژه تخصیص پیدا کرده و قرار شد تا دو ماه آینده بحث پیست خاک آجری و روشنایی تکمیل شود.

رحمتی ادامه داد: ضمن اینکه با اعتباراتی از بودجه عمومی کشور پیمانکار قول داده تا هفته دولت نصب چمن مصنوعی فوتبال را تکمیل کند.

وی یادآور شد: این پروژه از روز اول یک زمین چمن فوتبال بود که خودمان یکسری طرح مثل پیست، سکوی تماشاگران و غیره را اضافه کرده ایم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود بیان کرد: ستون سکوی تماشاگران هم زده شد و قرار است یک سالن مسابقاتی نیز در این ورزشگاه احداث شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha