قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

روحانیون با ابزار به روز و شیوه های جدید تبلیغاتی آشنا شوند

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: باید روحانیون با ابزار به روز و شیوه های جدید تبلیغاتی آشنا شوند.

روحانیون با ابزار به روز و شیوه های جدید تبلیغاتی آشنا شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله علی خاتمی صبح دوشنبه در دیدار با رئیس تبلیغات اسلامی کشور در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان زنجان، افزود: تبلیغات اسلامی یکی از نهادهای اولیه است که توسط امام راحل تاسیس شد و امیدهای زیادی بسته شد و به علت شرایط بد تبلیغات قبل از انقلاب امیدواری های زیادی برای تشکیل این نهاد بود.

وی با بیان اینکه تبلیغات اسلامی در حد توان در زمینه تبلیغات خوب عمل کرده است، اظهار کرد: برای تقویت تبلیغات باید مدیریت لازم انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه امروز دشمن با تبلیغات گسترده وارد عرصه شده است، گفت: باید برای مقابله با تبلیغات شوم دشمن تبلیغات به روز باشد.

خاتمی با بیان اینکه تبلیغات امروز با گذشته متفاوت است، تاکید کرد: امروز روش تبلیغ متفاوت شده و بسترهای تبلیغی شکل به روز باید به خود بگیرد.

وی افزود: سلوک رفتار روحانیون در روستاها باعث اثرات بسیار فراوانی داشت چرا که روستاییان در گذشته باسواد نبودند و روحانیون با روش سنتی تبلیغ می کردند ولی امروز سطح سواد در جامعه بالا رفته و باید تبلیغ هم به روز و ویژه باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه باید روحانیون با ابزار به روز و شیوه های جدید تبلیغاتی آشنا شوند، ابراز کرد: می طلبد که در فعالیت های تبلیغات اسلامی تغییرات لازم انجام شود و تغییرات شتاب بیشتری بگیرد.

خاتمی گفت: روحانیونی که برای تبلیغات اعزام می شوند باید اثرگذاری لازم را داشته باشند و این اثر گذاری زمانی محقق می شود که روحانیون به دانش روز مسلح شوند و خود را صرف ولایت فقیه و نظام کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به تبلیغات منبری چهره به چهره تاکید دارند که اثرگذار است، گفت: تحقق این امر مهم هم نیاز به آموزش دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه حجت الاسلام سعید احمدی یک چهره فرهنگی و حوزوی است، افزود: امیدواریم وجود این چهره در استان مایه خیر و برکت باشد.

خاتمی همچنین افزود: حجت الاسلام صفی یاری از نیروهای ارزشی بودند و در حوزه فرهنگی فعالیت ها و نظرات خوبی داشتند و بسیار نکته سنج بودند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha