قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی دزفول خبر داد :

کشف ۱۰۰ درصدی تیر اندازی های غیر مجاز در دزفول

دزفول- فرمانده انتظامی دزفول از کشف ۱۰۰ درصدی تیراندازی های غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

کشف ۱۰۰ درصدی تیر اندازی های غیر مجاز در دزفول

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ روح الله گراوندی ، اظهار کرد: با توجه به وقوع تیراندازی های غیر مجاز متعدد در سطح شهرستان دزفول اقدامات سلبی و ایجابی متنوعی در راستای کاهش تیر اندازی ها از سوی نیروی انتظامی با مشارکت معتمدان و افراد با نفوذ محلی صورت پذیرفته است.

وی افزود: تیراندازی ها به دو صورت رخ می دهند، بخش نخست این تیراندازی ها در مراسم هایی مانند عروسی و عزا بوده و نوع دوم این تیراندازی ها به اشخاص از سوی گروه ها و افراد صورت می پذیرد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۱۰۰ درصدی تیر اندازی های غیر مجاز در تیرماه سال جاری، عنوان کرد: با انجام طرح های مستمر خلع سلاح و پاکسازی نقاط آلوده به جرم شاهد کاهش ۳۲ درصدی وقوع تیراندازی غیر مجاز نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم.

سرهنگ گراوندی در ادامه کشف ۳۸ اسلحه شکاری، ۳ قبضه اسلحه جنگی و دستگیری ۳۵ نفر از عاملان تیر اندازی های غیر مجاز را از دستاوردهای پلیس دزفول در تیر ماه سال جاری و در راستای مبارزه با تیر اندازی های غیر مجاز برشمرد.

وی در پایان از عزم جدی و قاطع پلیس در برخورد با عاملان تیر اندازی و مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و افزود: امنیت حق شهروندان است و نیروی انتظامی با افرادی که بخواهند با اقدامات خود باعث سلب آرامش و آسایش مردم شوند برابر قانون برخورد قاطعانه خواهد کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha