قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۶۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرواز پرندگان در آسمان بابل

نمایشگاه نقاشی پشت شیشه با عنوان آبگینه شمالی در نگارخانه هنردستان بابل برپا می شود. 

پرواز پرندگان در آسمان بابل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،نگارخانه هنردستان پیش از این در جهت گسترش نقاشی پشت شیشه نقش فعالی داشته و برگزاری کارگاه های آموزشی و برپایی نمایشگاه گروهی را در آن شاهد بوده ایم. 
آبگینه شمالی معرف ۳۰ تابلو از ۳۰ پرنده موجود در استان مازندران است که توسط سعید رضاخان (پدر معنوی نقاشی پشت شیشه) به تصویر کشیده شده اند. در این نمایشگاه که از روز دوشنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ تا روز پنج شنبه ۳ مرداد ماه در نگارخانه هنردستان برپاست با نمونه هایی از تنوع زیستی مازندران آشنا می شویم. 
نگارخانه هنردستان پیش از این به عنوان یکی از مراکز ترویج نقاشی پشت شیشه در ایران مطرح بود و اینبار قرار است قبل از برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه آبگینه شمالی ورکشاپی برای آشنایی هنردوستان و علاقه مندان به این هنر قدیمی در آنجا برگزار شود. زمان برگزاری این کارگاه آموزشی از ساعت ۱۵ تا ۱۷ است و برای شرکت کنندگان هزینه ای ندارد. 
رضاخان از جمله هنرمندان فعال در ارتباط با نقاشی پشت شیشه است که در طی سالهای اخیر خدمات بسیاری نسبت به این هنر داشته است و افراد زیادی را با آن آشنا کرده است. عاطفه تقی پور (مدیر نگارخانه هنردستان) نیز در سه سال گذشته فعالیت قابل توجهی برای گسترش این هنر از خود ارائه داده است. 
ََنگارخانه هنردستان در کمربندی غربی بابل، امیرکبیر، مرزون آباد، روبروی مخابرات قرار دارد و علاقه مندان می توانند تا روز پنج شنبه سوم خرداد هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۰ به این نشانی مراجعه نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٠٩١١٧٧۵۴٢۴٨ حاصل نمایند.

کلید واژه :

نقاشی پشت شیشه

،

سعید رضاخان

،

پدر معنوی نقاشی پشت شیشه

ثبت نظرات
captcha