قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۳۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اصرار ترامپ بر تکرار ادعای واهی در مورد پهپاد ایرانی

رئیس جمهور آمریکا با وجود اثبات دروغین بودن ادعایش، بار دیگر مدعی شد که کشتی جنگی این کشور در تنگه هرمز یک پهپاد شناسایی ایران را هدف قرار داده است.

اصرار ترامپ بر تکرار ادعای واهی در مورد پهپاد ایرانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از شبکه الجزیره، در حالی که تصاویر رصد ناو آمریکایی «یو اس اس باکسر» از سوی پهپاد سپاه پاسداران واهی بودن ادعای رئیس جمهور آمریکا مبنی بر هدف قرار گرفتن آن را اثبات می کند ترامپ بار دیگر بر این ادعا پافشاری کرد.

بر این اساس وی گفت آمریکا مطمئن است که یک پهپاد ایرانی را هدف قرار داده و آمادگی دارد که بار دیگر نیز به چنین تحرکاتی پاسخ دهد.

ساعاتی پیش روابط عمومی کل سپاه با انتشار تصاویر رصد ناو آمریکایی، سند واهی بودن ادعای رئیس جمهور آمریکا در سرنگون کردن پهپاد ایرانی در تنگه هرمز را ارائه کرد.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی نیروی هوا فضای سپاه، ایران در اجرای مأموریت های جاری، ورود ناوچه امریکایی «یو اس اس باکسر» و ۵ فروند شناور همراه را به طور کامل و از لحظه ورود به تنگه هرمز، به مدت سه ساعت تحت رصد کامل و نظارت دقیق داشته است و در این مدت پایگاه های پهپادی خودی، هیچ گونه اقدام غیرمتعارف و تهدید کننده ای از سوی نیروهای تروریستی آمریکا در ناو مذکور را ثبت و مشاهده نکرده اند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha