قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۷۲۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دلیل باخت تیم ملی والیبال جوانان از زبان عطایی

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران معتقد است که دلیل باخت شاگردانش مقابل روسیه عدم تمرکز و عملکرد نامناسب در حملات اول بوده است.

دلیل باخت تیم ملی والیبال جوانان از زبان عطایی

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران بعد از باخت 3 بر 2 برابر روسیه گفت: امروز بازی خیلی نزدیکی را با تیم روسیه داشتیم. با وجود اینکه خوب بازی کردیم، در مقاطعی از مسابقه تمرکز بازیکنان از بین رفت. در دفاع روی تور و سرویس ها توانستیم عملکرد کم نقصی داشته باشیم، اما در حملات اول خوب نبودیم و این مشکل بزرگ تیم ما بود. با این حال شکست مقابل روسیه یک تلنگر برای تیم ایران بود.

او درباره ماکسیم ساپوژکوف بازیکن شماره ۱۲ و ستاره تیم ملی روسیه که ۳۴ امتیاز کسب کرد، گفت: بازیکنانی که تکنیکی هستند را می توان مهار کرد، اما مهار بازیکنی که اسپک هایش را از ارتفاع ۳.۴۰ متر می زند خیلی سخت است. او می تواند یک موزیرسکی دیگر در والیبال روسیه باشد. این بازیکن برگ برنده روسیه بود و هر زمان که روس ها از ما عقب افتادند ساپوژکوف روند بازی را تغییر داد.

عطایی در مورد بازی فردای تیم ملی والیبال ایران برابر جمهوری چک که حکم مرگ و زندگی را دارد، توضیح داد: قطعا تیم چک را شکست می دهیم و مشکلی برابر این تیم نخواهیم داشت و به مرحله بعد صعود می کنیم. شکست مقابل روسیه باعث شد بازیکنان متوجه شوند سطح رقابت های جوانان جهان تا چه اندازه بالا است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha