قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۸۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی جواب نمی گذارد/ حالا که ما شروع کردیم به کاهش دادن تعهدات، اروپایی ها می آیند جلو؛ خب پُرروها! شما که به یازده تعهدتان عمل نکردید

آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب، پیش از ظهر امروز در دیدار ائمه ی جمعه فرمودند: آفت بزرگ دولت های غربی تکبر آن ها است. اگر دولتِ مقابل آن ها دولت ضعیفی باشد این تکبر کار خود را میکند، اما اگر کشوری باشد که واقعیت آن ها را دید و شناخت و ایستاد، آن ها زمین میخورند.

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی جواب نمی گذارد/ حالا که ما شروع کردیم به کاهش دادن تعهدات، اروپایی ها می آیند جلو؛ خب پُرروها! شما که به یازده تعهدتان عمل نکردید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رهبر معظم انقلاب فرمودند: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی جواب نمی گذارد.

رهبر انقلاب، پیش از ظهر امروز در دیدار ائمه ی جمعه گفتند:  آفت بزرگ دولتهای غربی تکبر آنها است. اگر دولتِ مقابل آنها دولت ضعیفی باشد این تکبر کار خود را میکند اما اگر کشوری باشد که واقعیت آنها را دید و شناخت و ایستاد، آنها زمین میخورند.

گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار، به شرح زیر است:

آفت بزرگ دولتهای غربی تکبر آنها است. اگر دولتِ مقابل آنها دولت ضعیفی باشد این تکبر کار خود را میکند اما اگر کشوری باشد که واقعیت آنها را دید و شناخت و ایستاد، آنها زمین میخورند.

الان در قضایای بین ما و اروپایی ها، علت اینکه مشکلات باقی میماند، تکبر آنها است. به گفته ی وزیر خارجه ی ما که زحمت هم میکشد، اروپا یازده تعهد داشته و به هیچ کدام عمل نکرده. وزیر خارجه که ملاحظات دیپلماتیک دارد، بصراحت این را دارد میگوید.

اما، ما چه [کردیم]؟ ما به آن تعهدات و چیزی بالاتر از آن عمل کردیم.

حالا که ما شروع کردیم به کاهش دادن تعهدات، آنها می آیند جلو. خب پُرروها! شما که به یازده تعهدتان عمل نکردید؛ حالا ما تازه شروع کردیم به کم کردن تعهدات و این فرایند قطعاً ادامه پیدا خواهد کرد.

در بین این توقعات بی مورد، انگلیس خبیث دزدی دریایی میکند و کِشتی ما را میدزدد؛ جنایت میکنند و شکل قانونی به آن میدهند.

جمهوری اسلامی و عناصر مؤمن نظام، این خباثتها را بی جواب نمیگذارند.

در حال تکمیل... .

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha