قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۴۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس در گفت وگوی تلفنی با ظریف: اگر اطمینان یابیم نفتکش ایرانی به سوریه نمی رود آزادی آن را تسهیل می کنیم

وزیر خارجه انگلیس در توییتر خود نوشت: تلفنی با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران گفت وگو کردم و تماس سازنده ای بود. به وی اطمینان دادم که نگرانی ما مقصد کشتی و نه منشاء نفت (نفتکش) گریس 1 هستیم و انگلیس در صورتی که ضمانت هایی در این باره بدست بیاورد که نفتکش به سوریه نرود آزادی آن را تسهیل می کند و این کار پس از روند دادگاه های جبل الطارق صورت می گیرد.

جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس در گفت وگوی تلفنی با ظریف: اگر اطمینان یابیم نفتکش ایرانی به سوریه نمی رود آزادی آن را تسهیل می کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  «جرمی هانت» وزیر امور خارجه انگلیس روز شنبه در پیامی در توئیتر نوشت که اگر اطمینان یابیم نفتکش ایرانی به سوریه نمی رود آزادی آن را تسهیل می کنیم.

وی در این پیام نوشت: تلفنی با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران گفت وگو کردم و تماس سازنده ای بود. به وی اطمینان دادم که نگرانی ما مقصد کشتی و نه منشاء نفت (نفتکش) گریس 1 هستیم و انگلیس در صورتی که ضمانت هایی در این باره بدست بیاورد که نفتکش به سوریه نرود آزادی آن را تسهیل می کند و این کار پس از روند دادگاه های جبل الطارق صورت می گیرد.

در حال تکمیل...

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha