قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۲۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انفجار علیه فرماندهان وابسته به خلیفه حفتر در بنغازی / ۳ کشته و ۲۶ زخمی

منابع لیبیایی از کشته شدن سه تن و زخمی شدن ۲۶ تن دیگر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر بنغازی خبر دادند.

انفجار علیه فرماندهان وابسته به خلیفه حفتر در بنغازی / ۳ کشته و ۲۶ زخمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، منابع لیبیایی از کشته شدن سه تن و زخمی شدن ۲۶ تن دیگر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر بنغازی خبر دادند.

به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، شاهدان عینی در لیبی اعلام کردند، در نتیجه انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در روز پنج شنبه در منطقه "الهواری" در شهر بنغازی واقع در شرق لیبی که فرماندهان نظامی را در جریان مراسم تشییع فرمانده سابق نیروهای صاعقه هدف قرار داده بود سه تن کشته و ۲۶ تن دیگر زخمی شدند.

این خودروی بمب گذاری شده در حین تشییع جنازه خلیفه المسماری، از فرماندهان سابق نیروهای ویژه "صاعقه" و یکی از افسران نزدیک به معمر قذافی، دیکتاتور سابق این کشور منفجر شد.

در همین راستا، رسانه های محلی اعلام کردند، خلیفه حفتر، فرمانده نیروهای مستقر در شرق که خود را "ارتش ملی لیبی" معرفی می کند عبدالرزاق الناظوری را مامور انجام تحقیقات فوری در خصوص این انفجار کرد.

رسانه های محلی همچنین از نجات ونیس بوخمادة، فرمانده کنونی نیروهای "صاعقه" و برخی فرماندهان برجسته این گروه که یکی از بزرگترین گردان هایی محسوب می شوند که خلیفه حفتر در جنگ علیه طرابلس بر آنها تکیه دارد، خبر دادند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha